Opravdu?

Výtvarný tábor

Pořadatel: spoldeti, s.r.o.

Aktualizováno: 02.06.2022 12:11

Základní informace

Náš výtvarný letní tábor je tu od toho! Děti ve skupinkách svého věku získají krásné zážitky v kolektivu vrstevníků a naučí se spoustu zajímavých výtvarných technik. Každý rok pro děti vymyslíme nový výtvarný program, a i v dalším ročníku se můžete těšit na nové nápady!

Připravujeme vynikající výtvarné aktivity, které se budou líbit všem. Letní dětské tábory bývají na jedno brdo a každý rok stejné, ale náš příměstský tábor pro děti je skvělou příležitostí pro každého účastníka, kterého baví kreslení. Budeme chodit do parků a zahrad na malování v přírodě, do zážitkových vědeckých parků i historických dílen. Děti budou dělat rychlé skici a zkusí si práci s různými materiály – pracovat budou s pastelem, akvarelem a s akrylem za stojanem vytvoří skvělá díla! Při deštivém počasí zůstaneme v našich ateliérech, kde si táborníci užijí neméně skvělou a zábavnou tvorbu v inspirativním prostředí. Jakmile ale vysvitne slunko, užijeme si tvoření venku! Výtvarný a kreativní program každoročně měníme.

Datum:
PÁ, 29. 7. 2022 – 27. 8. 2022
Věk:
5 - 18 let
Zvýhodněná cena:
3 990 Kč
Základní cena:
4 990 Kč
WWW:
Přihláška:
Typ tábora:
Zaměření tábora:
Ubytování:

Turnusy

PÁ, 29. 7. 2022 – 5. 8. 2022
3 990 Kč
PÁ, 5.–12. 8. 2022
3 990 Kč
SO, 20.–27. 8. 2022
3 990 Kč

Kontaktní osoba

Michal Šefrna
 
608159466

Místo konání

Hrachov  167
262 56 Svatý Jan  –   Hrachov
Příbram
Středočeský kraj
Česká republika

GPS: 49,66244°, 14,30159°

Program

Zaměříme se na malbu a kresbu, architekturu, ilustraci a mix různých technik, řekneme si o perspektivě a stylizaci. Kromě skvělých zážitků si malí a mladí účastníci odnesou také i své výtvory domů. Zkusíme si vytvořit vlastní unikátní design na tašky, odznáčky nebo nebo vlastní rámečky pro mladší účastníky a spoustu dalšího – fantazii se meze nekladou.

Letní dětský tábor je vhodný pro děti od 5 do 18 let, skupiny tvoříme podle věku, aby se všichni výborně bavili a měli podobně staré kamarády. Vše probíhá pod vedením těch nejlepších a nejzkušenějších lektorů a pedagogů. Navštívíme na chviličku několik zajímavých galerií i muzeí, aby děti viděly i něco z historie, a pro ty techničtěji zaměřené se podíváme i do vesmíru. Každý zvídavý účastník si určitě to své najde a rozšíří si obzory zábavnou a tvořivou formou.

Přihlaste se na letní dětské tábory nyní, abyste měli jistotu, že Vaše děti nepromarní léto před počítačem nebo televizí! Těšíme se na ně v příjemné atmosféře, tvůrčím prostředí a přátelském kolektivu.

 

Doprava

Informace o dopravě budou včas předány zájemcům. 

Svozový autobus bude zajištěn z Prahy. V případě většího množství zájemců z jednoho města, je možné nechat vypravit autobus i do daného města.

 

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář