Opravdu?

tábor Pán prstenů: Návrat krále

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Eko-info centrum Ostrava z.s.

Aktualizováno: 12.02.2018 14:02

Základní informace

Nabízíme Vám již XIV. ročník letního tábora v malebné oblasti Beskyd, u obce Ostravice. 

Zahájení pobytu je v sobotu 4.8. 2018 obědem, ukončení pak v sobotu 11.8. 2018 snídaní.  Po celou dobu pobytu bude běžet táborová hra na motivy knihy a filmu 

PÁN PRSTENŮ: NÁVRAT KRÁLE

V případě vážného zájmu vyplňte elektronickou přihlášku (e-přihlášku) na tomto linku ve všech požadovaných kolonkách. Při správném odeslání Vám kopie obratem přijde na Vámi uvedený mail.

Datum:
04.08.2018 - 11.08.2018
Věk:
6 - 15 let
Kapacita:
56
Základní cena:
3 600 Kč
Poznámka k ceně:
sleva pro sourozence
WWW:
Druh tábora:
Zaměření tábora:
Ubytování:

Kontaktní osoba

Ivana Mariánková
 
737505288

Místo konání

 906
739 14 Ostravice
Frýdek-Místek
Moravskoslezský kraj
Česká republika

GPS: 49,54640°, 18,40367°

Program

„Povzbuzeni návratem Lorda Voldemorta působí Smrtijedi spoušť jak ve světě „Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Čaroděj Gandalf, elf Legolas a trpaslík Gimli spěchají s dědicem trůnu Aragornem na pomoc zemi Gondor, která odolává ohromnému Sauronovu vojsku. Hobiti Frodo a Sam se v doprovodu Gluma snaží dostat hluboko do země Mordor, kde musí v ohních Hory osudu zničit magický Prsten moci. Jedině tak bude síla mocného pána temnot Saurona zlomena. Podaří se jim naplnit poslání Společenstva a zachránit Středozem? A za jakou cenu?…“


Ale nebojte se, určitě si také dosyta užijeme okolní krásné podhorské přírody, čeká nás spousta zábavných her na louce, hřišti, v klubovně, lanovém centru i v lese, spousta báječných aktivit a napínavých soutěží. Tábor je vhodný pro samostatné děti školního věku (1-9.tř. ZŠ). Kapacita je omezena na 56 dětí (4 věkově smíšené oddíly). 

Informační list k táboru a vzor Posudku lékaře si stáhněte zde.

 

Okolí

UBYTOVÁNÍ:        

Chata Svoboda, 739 14 Ostravice 906, http://www.chatasvoboda.cz/ 

2 - 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna + WC), velká jídelna, 3 klubovny, herna na stolní tenis, víceúčelové antukové hřiště, ohniště, ruské kuželky, šipky, fotbálek, kulečník.

Akce probíhá v rekreačním středisku vyhrazeném výlučně pro pobyt dětí našeho tábora. U dětí je vždy stálý dozor oddílových vedoucích a instruktorů. Naši vedoucí mají dlouholeté zkušenosti v organizaci dětských aktivit a práci s dětmi, po celou dobu pobytu je přítomen zdravotník.

STRAVA:

5x denně pestrá, vyvážená a chutná strava s možností přídavků, pitný režim po celý den.

 

Doprava

Doprava je zajištěna po trase Fulnek náměstí – Klimkovice městský úřad – Ostrava Poruba Tesco – Ostravice chata Svoboda a zpět objednaným autobusem. Nástupní místo Fulnek a Klimkovice bude zajištěno vždy pouze v případě, že z něj pojede alespoň 10 dětí (po uzávěrce přihlášek budete včas vyrozuměni, jak to vypadá a odkud se jede). Místa srazu účastníků a přesná doba ranního odjezdu a poledního návratu budou upřesněny mailem všem přihlášeným do 30.6.2018 a budou rovněž zveřejněny na stránkách www.eico.cz.

 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář