Opravdu?

The Villa Francouzský kemp Teens

Pořadatel: The Villa 4Kids, z.ú.

Aktualizováno: 21.04.2022 15:09

Základní informace

The Villa Francouzský kemp Teens je francouzský příměstský tábor, který nabízí týden plný zábavy pro teenagery. Děti jsou tzv. ponořeny do francouzštiny formou hry v menší skupince a aktivně se podílí na komunikaci v rámci celodenního programu. Lektor se může přizpůsobit tempu a individuálním zájmům dětí. Jelikož se jedná o prázdninový program, je cílem tábora především jazyk aktivně používat a odbourat možné zábrany. V rámci složení každé skupiny vedeme děti k tomu, aby si pomáhaly, a aby si pestré aktivity užily. Není výjimkou, že se k nám děti rok od roku vracejí.

Datum:
PO, 1.–5. 8. 2022
Věk:
12 - 18 let
Volná místa:
4  /  8   (zbývá / max)
Základní cena:
4 400 Kč

Kontaktní osoba

Dagmar McCaffrey
 
775 385 785

Místo konání

Ruská  81
100 00 Praha 10  –   Vinohrady
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha
Česká republika

GPS: 50,07368°, 14,46752°

Program

Důraz je kladen na využití francouzštiny v běžném životě včetně pokynů v rámci soutěží a prezentací činností, secvičení scének, teambuildingových aktivit, instrukcí týkajících se aktivit v terénu atp.

Do týdenního programu jsou zařazeny aktivity v terénu, jeden výlet po Praze, ten bývá nejčastěji do ZOO, ale dle počasí může být zařazeno Technické muzeum, Botanická zahrada, Pražský hrad s bludištěm, Petřínská rozhledna, DOX a další. Pokud je příznivé počasí, chodí děti ven do parku na piknik nebo za jiným dobrodružstvím. Mezi časté polodenní výlety patří: Park Gutovka (minigolf), Hostivařská přehrada, knihovna na Vinohradech, bazén, laser game atp.

 

Doprava

Rodiče dopraví děti do sídla jazykové školy. Starší děti se mohou po dohodě se školou a rodiči dopravovat sami.

 

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář