Opravdu?

Ztraceni v čase

Pořadatel: Středisko volného času a zařízení Kroužky

Aktualizováno: 20.03.2022 18:20

Základní informace

Hledáš program na léto?

Čekají vás prázdniny a rádi byste zažili něco jiného než klasickou dovolenou s rodiči na chatě? Nevíte, kam se vrtnout a co dobrodružného by šlo podniknout? Pojeď s námi v letošním roce zažít Odysseovo dobrodružství na Monínci.  

O čem náš tábor je?

Užiješ si nezapomenutelných 14 dní v krásné přírodě s boží partou vedoucích a dalších táborníků. Zkusíš si, jaké to je překonat sám sebe, zažiješ propracovanou celotáborovou hru a další dobrodružství. Naučíš se, jak se o sebe postarat, pracovat v týmu nebo jak uspořádat hru pro ostatní. A pokud ti něco bude proti srsti, prostě to dělat nemusíš. Fungujeme na dobrovolnosti a vzájemné důvěře.

Co ti náš tábor dá?

Navážeš nová přátelství – Na táboře to jde prostě samo, navíc mít kámoše na stezku odvahy se vždycky hodí.

Naučíš se spolupráci v týmu – Potrpíme si na to, aby se ve skupině všichni cítili dobře. Jsme jedna parta a těšíme se, až se přidáš k naší táborové rodině!

Vystoupíš z komfortní zóny – Víš, že překonáváním sebe sama se toho nejvíc naučíš? Tuhle šanci u nás dostaneš hned několikrát.

Zdokonalíš se v oblasti, kterou si vybereš – Chceš rozeznat modřín od smrku nebo se zdokonalit ve fotbale? Vyber si kroužek podle svých zájmů!

 

 

Datum:
23.07.2022 - 06.08.2022
Věk:
6 - 16 let
Základní cena:
7 290 Kč

Turnusy

23.07.2022 - 06.08.2022
7 290 Kč

Kontaktní osoba

Veronika Vohlídková
 
776 850 717

Místo konání

Ounuz  12
391 33 Jistebnice  –   Ounuz
Tábor
Jihočeský kraj
Česká republika

GPS: 49,54126°, 14,50270°

Program

JAKÝ KROUŽEK SI MŮŽEŠ NA TÁBOŘE VYBRAT?

Každé táborové dopoledne budeš trávit na kroužku, který si vybereš. V přihlášce zaškrtni, jaký kroužek chceš na táboře navštěvovat:

Sportovní: Ve zdravém těle zdravý duch

Chceš pořádně protáhnout svoje svaly, zlepšit si kondičku a zabojovat o medaili pro nejlepšího závodníka? Náš sportovní kroužek je přesně pro tebe! Zkusíš si různé sporty od florbalu až po orientační běh. Nudit se rozhodně nebudeš!

Divadelní: Být či nebýt? (kapacita max.12)

Kultura žije, a to i na Monínci! Přihlas se na divadelní kroužek a vyzkoušej si různá herecká cvičení. Součástí bude i příprava představení pro ostatní táborníky. Tak co, jdeš do toho?

Umělecký: Po stopách Leonarda

O kreslení, malování a další tvoření nebude na uměleckém kroužku nouze. Zkusíš si rozmanité výtvarné techniky a třeba v sobě objevíš svůj skrytý talent!

Zálesácký: Zázraky přírody

Baví tě pobyt venku a zkoumání přírodních zákonitostí? Tenhle kroužek je přesně pro tebe! Na Zázracích přírody tě čekají aktivity v přírodě, základy první pomoci i zásady přežití v přírodě.

Pro starší (12+)

Na kroužku pro starší zažiješ to pravé dobrodružství - zjistíš, jaké to je jít za hranice své komfortní zóny. Zároveň se budeš moci podílet na programu pro ostatní. Pozor! Kroužek je pouze pro starší 12 let.

 

Doprava

Doprava do RS Kroužky nad Moníncem a zpět je pro zájemce zajištěna z Plzně a Prahy. Příplatek za dopravu (300,- nebo 400,- Kč) není započítán do základní ceny tábora. V přihlášce je nutné uvést, zda máte o tuto službu zájem a cena se o danou částku automaticky navýší. Přesné časy a místo odjezdu bude zveřejněno nejpozději 14 dní před začátkem tábora. Individuálně můžete dítě dopravit do RS ve stanovenou dobu (rovněž bude uvedeno nejpozději 14 dní před zahájením tábora).

 

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář