Opravdu?

Geek Camp

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Internet Ninjas s.r.o.

Aktualizováno: 12.06.2017 14:03

Základní informace

Chceš zažít tábor, kde bude nejméně 8 slavných youtuberů po celou dobu? Potkat Vaďáka, Atiho, Stejka, Martyho, nebo Martina Rotu?  Přijeď na Geek Camp - jediný tábor, kde opravdu poznáš youtubery.

Geek Camp je naprosto unikátní letní tábor zaměřený na moderní děti. Jeho specialitou je přítomnost nejméně osmi slavných youtuberů po celou dobu tábora. Na kempy jezdí například Ati, Vaďák, Stejk, Marty, Porty, Natyla, Ludio, Evil Bender, Martin Rota a spousta dalších. Mimo programu s youtubery na tebe čeká i venkovní řádění na sportovištích, hraní v profesionální počítačové a konzolové herně a nebo vyzkoušení nejnovějších vychytávek, jako je virtuální realita a dálkově ovládaní roboti. 

Co je na Geek Campu unikátního?

  • Na každém táboře je po celou dobu minimálně 8 slavných youtuberů, které můžeš osobně poznat a skamarádit se s nimi.
  • Poznáš spoustu nových kamarádů, kteří mají stejné zájmy jako Ty!
  • Během tábora natočíš se svým týmem a vybraným youtuberem video, se kterým budete soutěžit o hodnotné ceny od RealGeek.cz a dalších partnerů.
  • Pečlivě připravený program přináší spoustu venkovních aktivit, ale i natáčení videí, čas strávený s youtubery a využití moderních počítačů a konzolí, kterými je tábor vybaven. 

 

Nejlepší tábor s youtubery - Geek Camp

 

 

Datum:
09.07.2017 - 13.08.2017
Věk:
10 - 19 let
Základní cena:
5 450 Kč

Turnusy

09.07.2017 - 16.07.2017
5 450 Kč
16.07.2017 - 23.07.2017
5 450 Kč
23.07.2017 - 30.07.2017
5 450 Kč
30.07.2017 - 06.08.2017
5 450 Kč
06.08.2017 - 13.08.2017
5 450 Kč

Kontaktní osoba

Tereza Barteková
 
+420602344181

Místo konání

Palkovice  226
73941 Palkovice
Moravskoslezský kraj
Česká republika

GPS: 49,63686°, 18,27308°

Program

Proč jet zrovna na Geek Camp?

Youtubeři

Na každém táboře je po celou dobu minimálně 8 slavných youtuberů, které můžeš osobně poznat a skamarádit se s nimi. Jeden z nich bude s Tebou přímo v týmu, a tak s ním budeš trávit každý den několik hodin. Můžeš si ale povídat a fotit se i se všemi ostatními. Na táboře prožiješ s youtubery opravdu hodně času. Můžeš si s nimi zahrát na počítači, pobavit se o tipech a tricích ohledně natáčení a třeba s nimi můžeš i natočit video na svůj vlastní kanál.

 

Táborová soutěž a videa 

Na táboře se přidáš k jednomu ze šesti týmů a budete proti sobě soutěžit v celotáborové soutěži o ceny. Součástí soutěže je nejen spousta zábavných aktivit a mini soutěží během týdne, ale také natáčení týmového videa. Toto video natočíte v průběhu několika dní a připravíte ho úplně celé ve svém týmu, společně s youtuberem. Budeš se tedy podílet na výběru druhu videa (tag, skeč, příběh, challenge), vymyšlení scénáře, přípravě rekvizit i na samotném natáčení. Většina videí se později objeví na YouTube kanále daného youtubera a nebo na Real Geek youtube. Co se výherních cen týče, tak se nemusíš ničeho bát - na každého se dostane.

youtubeři geek camp

 

Lidé jako TY!

Vzhledem k tomu, že tábor je zaměřený na youtubery a on-line kulturu, poznáš tam spoustu nových kamarádů, kteří mají stejné zájmy jako Ty! Navíc máme speciálně uzpůsobený program, který hodně přispívá k seznámení a teambuildingu uvnitř týmu. Proto si z tábora odvezeš nová přátelství a kamarády z celé republiky, i když Ti navazování přátelství může dělat v "normálním životě" problémy.

Program, který baví

GeekCamp je kombinací klasického tábora a nového formátu zábavy pro moderní děti. Hlavní rozdíl oproti standardním táborům je v tom, že na táboře budou můžeš potkat hned několik slavných youtuberů. Tise budou v průběhu tábora zapojovat do většiny aktivit a společně se svými týmy natáčet táborová videa. Budeš mít možnost se s nimikažý den bavit a získat podpisy, či fotky.

Každý den najdeme prostor využít moderní technologie a řádit na počítačích, tanečních hrách, ve virtuální realitě a nebo budeme natáčet videa s youtubery. 

 

 

Nesmí chybět ale ani čas na věnkovní zábavu, kde budeme soutěžit v různých disciplínách včetně sportovních. K dispozici budeme mít hriště na fotbal, basket, beach volejbal a tenis/nohejbal, takže nudit se rozhodně nebudeme. Chystáme klasické sportovní turnaje ve fotbale, přehazované, nebo vybíjené a když se na nás počasí usměje, budeme opět pořádat legendární vodní bitvy.

 

Veškerý program je zaměřený hlavně na zábavnou složku a kooperaci dětí uvnitř týmu, který společně řeší různé výzvy či soutěží proti ostatním skupinám. I díky tomu se nám daří docílit pocitu sounáležitosti v týmu a připravit prostor pro rozvoj kamarádství napříč věkovými skupinami.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně programu, či běhu tábora, můžete nás kontaktovat telefonicky na 602 344 181.

 

 

Okolí

V roce 2017 se Geek Camp poprvé uskuteční ve větším a vybavenějším reakreačním zařízení - v Beskydech. Pro tuto změnu jsme se rozhodli, abychom mohli všem táborníkům nabídnout vyšší standard ubytování a větší možnosti venkovních i vnitřních aktivit. Adresa tábora je RS Hůrky, Palkovice 226.

O hotelu

Geek Camp se pořádá v rekreačním středisku, ve kterém se nachází jak ubytovací kapacity, tak i jídelna a velké společenské místnosti. Vše potřebné vybavení je tedy dostupné na jednom místě.

V hotelu je dostupných hned několik společenských místností, z nichž některé jsou vybaveny pohovkami a křesly určenými pro relaxaci, povídání, či k hraní na kytaru a zpěvu. V dalších místnostech naleznete velkou konzolovou hernu, koutek s virtuální realitou a další technické vymoženosti, které speciálně pro Geek Camp pořizujeme. Praví geekové se přece zajímají i o moderní technologie!

Nemůže ale chybět již klasický stolní fotbal, řada oblíbených deskových her a profesionální zvukové a světelné vybavení pro táborovou diskotéku, či solná jeskyně pro relaxaci. 

  hoter

 

Ubytování a stravování

Vyslyšeli jsme vaše přání a nově je více než 90% pokojů vybaveno toaletou, umyvadlem a sprchou pro větší komfort táborníků. Zbylé pokoje jsou vybavené alespoň umyvadlem a společné sociální příslušenství je renovované. Hotel prošel v nedávné době rekonstrukcí a tak si níže můžete prohlédnout fotografie modernizovaných pokojů a koupelen. Děti budou ubytované v 3-6 lůžkových pokojích s příslušenstvím. 

pokoje geek camp

koupelny geek camp

 

Stravování zajišťuje hotelová jídelna. Připravena bude každý den snídaně, svačina, oběd s polévkou, odpolední svačina a večeře. Pitný režim je zajištěný neustále dostupným čajem, nebo vodou. V hotelu je také od 9 do 22 hodin otevřený bufet, kde si děti mohou koupit extra občerstvení, nebo pití.

Jídelníček je připraven tak, aby vyhovoval nárokům na stravovaní dětí a mladistvých a je vždy kontrolován táborovým lékařem. Dostupné jsou také varianty pro vegetariány a alergiky - po předchozí domluvě (prosíme uveďte v registraci).

 jidelny geek camp

  

 

 

       

 

 

 

Doprava

Společná doprava z Prahy

Pro ty, kteří to do Beskyd mají autem daleko zajistíme hromadný odvoz s vyškoleným personálem z Prahy a z Ostravy.

V Praze budeme děti přebírat na Hlavním nádraží, kde nám předáte veškeré potřebné dokumenty a na místě zaplatíte cestu. Z Prahy děti pojedou společně s vedoucími vlakem do Ostravy, kde bude přistaven vlastní autobus, který děti odveze přímo do hotelu.

Celková cesta z Prahy a zpět vychází přibližně na 500Kč. O aktuální ceně, závislé na počtu dětí a dopravci, Vás budeme informovat zhruba 14 dní před zahájením tábora. 

 

Společná doprava z Ostravy

Ti, kteří to mají blíže do Ostravy se k nám zde mohou připojit. Na místě budeme opět vybírat veškeré dokumenty a peníze za cestu. Děti poté nasednou do vlastního autobusu, který je odveze přímo do hotelu. Cena cesty z Ostravy a zpět vychází přiblizně na 200Kč. O konkrétní ceně, závislé na počtu dětí a dopravci, Vás budeme informovat zhruba 14 dní před zahájením tábora.

 

 

 

 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář