Opravdu?

ZARU TÁBOR - Soběšín

Pořadatel: Dětské tábory ZARU, z.s.

Aktualizováno: 07.03.2023 07:58

Základní informace

Tento tábor je určený pro všechny správný lidičky, kteří rádi zkouší nové věci a nesnáší nudu. Kdo má rád adrenalin, může si zahrát Paintball. V rámci odpoledního celotáborového programu přijdou na řadu klasické kolektivní hry a sporty, kde se všichni zapojí jako tým. Součástí večerního programu bude táborák, seznamovací diskotéka, kino pod širým nebem a zábavné večery věnované etapovým hrám.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE PŘES ODKAZ POD CENOU

 

Turnusy

NE, 9.–15. 7. 2023
5 290 Kč
SO, 15.–22. 7. 2023
5 290 Kč

Kontaktní osoba

Michal Šefrna
 
722 883 570

Místo konání

Soběšín  1
285 06 Soběšín
Středočeský kraj
Česká republika

GPS: 49,79401°, 14,98208°

Program

Můžeš se těšit nejen na klasické táborové hry, ale i na aktivity, které jinde nezažiješ. Jako je například venkovní trampolína anebo koupačka ve vodě, která přijde v horkých letních dnech opravdu vhod. Ti odvážnější pak dokonce dostanou možnost hrát i paintball. Dny budou poté zakončeny nejen společnými táboráky, tak jak se na každý správný tábor sluší a patří, ale také letním kinem, diskotékou nebo stezkou odvahy.

 

Okolí

AREÁL SOBĚŠÍN

Ubytování v našem rekreačním zařízení na Sázavě je rozčleněno do třech na sebe navazujících částí, které jsou od sebe přirozeně odděleny travnatou plochou nebo stromy a tím nabízejí dostatečné soukromí jednotlivých ubytovacích prostor.

V první části se nachází 16 jednopatrových chat Tereza, které mají sedm lůžek,  vlastní toaletu a koupelnu v přízemí čtyřlůžkový pokoj, koupelna, toaleta, předsíň, v patře dvou a jednolůžkový pokoj/. Chaty jsou zařízeny novými postelemi včetně matrací, dek a polštářů a vlastní lednicí.

V další části tábora jsou situovány dvoulůžkové a třílůžkové  chaty Linda také vybavené novými matracemi, dekami a polštáři. Obyvatelům těchto chat je k dispozici společné sociální zařízení (sprchy, toalety)

V poslední části tábora najdeme sedm chat Hanka , každá s kapacitou šesti lůžek ve dvou pokojích (4 + 2). Vybavení chat je stejné jako u chat Tereza (nové postele, matrace,  přikrývky , polštáře, lednice). V této části tábora se můžete ubytovat také ve třech čtyřlůžkových chatách Sandra s obdobným vybavením jako v chatách Hanka /mimo lednice/.

 Při nepříznivém počasí oceníte dvě klubovny ve stylových srubech (pro cca 30 osob) s vlastním krbem

 

Doprava

Informace o dopravě budou včas předány zájemcům.

V případě většího množství zájemců z jednoho města, je možné nechat vypravit autobus i do daného města.

VĚTŠINOU ALE DOPORUČUJEME ZVOLIT DOPRAVU VLASTNÍ