Opravdu?

Letní dětský tábor Star Line

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Star Line - pobyty pro děti, z.s.

Aktualizováno: 31.03.2021 14:12

Základní informace

Klasický letní tábor pro děti od 6 do 18 let s napínavou celopobytovou hrou, dopoledními zájmovými kroužky a bohatým doprovodným táborovým programem.

Datum:
01.07.2021 - 01.08.2021
Věk:
6 - 18 let
Základní cena:
4 700 - 5 350 Kč

Turnusy

01.07.2021 - 13.07.2021
5 350 Kč
13.07.2021 - 24.07.2021
5 030 Kč
24.07.2021 - 01.08.2021
4 700 Kč

Kontaktní osoba

Zuzana Šebelíková
 
721546349

Místo konání

Svor  
471 51 Svor
Česká Lípa
Liberecký kraj
Česká republika

GPS: 50,79208°, 14,59963°

Program

Naše letní tábory jsou tradicí již mnoho let a vyrostla na nich celá řada dětí, které k nám opakovaně jezdí od svých první školních krůčků až po bránu dospělosti. Místo konání je rekreační středisko Svor, které nám nabízí kvalitní táborovou základnu, příjemné ubytování, výborné jídlo a hlavně kouzelnou přírodu s dominantní horou Klíč přímo naproti areálu. 

V dopoledních hodinách se děti na táboře věnují zájmovému kroužku, který si zvolí z naší nabídky. V odpoledních a večerních hodinách čeká děti pod vedením kvalifikovaných vedoucích bohatý program. Mohou se těšit například na celotáborovou etapovou hru s atraktivní tematikou, hry v přírodě, soutěže, sportovní klání, táborák a diskotéky se světelnými efekty. Pro zájemce každoročně připravujeme noční bojovku. Oblíbené programy dětí jsou například horolezecká stěna, šlapací formule, minigolf či lanový park.

 

Nabídka zájmových kroužků

V rámci dopolední aktivity si děti na táboře zvolí jeden zájmový kroužek, který pravidelně navštěvují. Kroužky jsou uzpůsobeny věku dětí a jsou vhodné pro začátečníky a pokročilé. Lektoři přistupují k dětem individuálně a snaží se rozvíjet jejich schopnosti. Na všech turnusech v RS Svor si můžete vybrat jeden z následujících kroužků: Sport, Moderní tanec, Výtvarný kroužek, Zálesáctví, Umělecý kroužek (zpěv, muzikál, herectví). 


Ubytování

Ubytování na letním dětském táboře je zajištěno ve 2–6lůžkových pokojích (ve zděých bungalovech), v dřevěných chatkách a ve stanech s podsadou.  Chcete-li mít jistotu, že bude Vaše dítě ubytované ve zděné budově, připlatíte si k ceně pobytu 260 Kč. Chcete-li, aby bylo Vaše dítě ubytované ve stanu s podsadou, ušetříte 500 Kč z ceny pobytu.

 

Stravování

Stravování probíhá 6× denně (snídaně, přesnídávka, oběd, svačina, večeře, druhá večeře). V den příjezdu se jako první jídlo podává večeře. Denně děti (ve Svoru) budou mít u jednoho hlavního jídla možnost výběru ze dvou různých pokrmů (jedno jídlo je zpravidla bezmasé).

 

 

 

Okolí

Rekreační středisko  Star Line se nachází v Libereckém kraji na jižním okraji Šluknovského výběžku, v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Lužické hory. Středisko je ze tří stran obklopeno lesy a leží přímo naproti hoře Klíč. Vzdálenost od nejbližšího městečka Nový Bor je přibližně 5 km. Bývalé okresní město Česká Lípa je vzdáleno asi 15 km. Přímo v obci Svor se nachází samoobsluha, restaurace, tenisové kurty, pošta, vlakové nádraží a autobusová zastávka.

V okolí areálu je mnoho turiských cílů a míst, která stojí k vidění. Mnoho z nich je dostupných i pěším výletem. Naše typy jsou: Sloup v Čechách, Havraní skály, Kytlice, Jedlová a hrad Tolštejn, Modlivý důl, jeskyně Pusté kostely atd....

 

Doprava

Doprava je zajištěna zájezdovými autobusy. Již dlouhá léta spolupracujeme se spolehlivým dopravcem. Odjíždíme z Prahy. Cesta do střediska, kde letní tábory probíhají, není nijak složitá. Pokud povezete své dítě přímo do areálu, mapu cesty naleznete u popisu střediska na našem webu.

 

 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář