Opravdu?

Zimní tábory 2017 - Agentura PAC

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Agentura PAC, z.s.

Aktualizováno: 20.10.2016 00:00

Základní informace

Naše zimní kurzy vznikly na základě poptávky rodičů, kterým bylo líto, že jezdíme s jejich dětmi „pouze“ na letní tábory. Tak jsme je konečně vyslyšeli a chceme tak dětem na zimních kurzech nabídnout kvalitní a moderní výuku na lyžích plus legraci a supr p
Datum:
13.02.2016 - 20.02.2016
Věk:
6 - 15 let
Volná místa:
12  /  30   (zbývá / max)
Základní cena:
3 400 Kč

Kontaktní osoba

Mgr. Jan Švach
 
724754911

Místo konání

Agentura PAC  
 
Karlovy Vary
Karlovarský kraj
Česká republika

GPS: 50,39614°, 12,96774°

Program

Typ tábora: Zimní tábor
Ubytování: Horská chata

Program
Výcvik:Děti budou dle zájmu rozděleny do družstev (lyžaři či příp. bobaři), dále dle jejich aktuální úrovně (začátečník, pokročilý). Výuka bude probíhat každý den cca 4 hodiny na 2 km vzdálené sjezdovce v Loučné, která je ideální pro začátečníky a není drahá. Se zkušenějšími se vydáme i do blízkých ski areálů – Klínovec, Neklid. Celou dobu povedou výcvik profesionální instruktoři (akreditace u organizací APUL, MŠMT atp.), u kterých dáváme důraz na jejich pedagogické schopnosti. Díky klesajícímu zájmu o výuku snowboardu jsme se rozhodli, že jej nebudeme vyučovat. Děti na SNB s námi mohou jet na kurz pouze v případě, že na něm již jezdit umí... děkujeme za pochopení. Program pro dětiVenku se s dětmi budeme věnovat různým zimním hrám či výletům po okolí, uvnitř pak osvědčeným aktivitám z letních táborů, takže děti se nebudou nudit ani na chvilku. Tento čas budou trávit společně s vedoucími, které znají z letních táborů a dokonce i s některými praktikanty.
 

Okolí

Horská chata Šubišák se nachází v obci Háj v Krušných horách. Obec Háj leží přímo pod Klínovcem, a to v nadmořské výšce kolem 950 m. n. m. poblíž obce Loučná.Chata je vhodným objektem pro výuku zimních sportů, protože oba prověřené skiareály jsou velice blízko - Ski Loučná i Skiareál Klínovec do 2 km. Areály nám poskytnou dostatek sjezdovek a vleků jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Výhodou je skibus, který má zastávku těsně přes chatou! Chata má ubytovací kapacitu 30 lůžek ve standardně zařízených pokojích s centrálním vytápěním a plastovými okny. Dále máme k dispozici velkou kuchyni, společenskou místnost, televizní koutek a nově zrekonstruované sociálky. Bonusem navíc je lyžárna a velký pozemek za chatou. Internetové připojení do chaty máme zajištěné, takže budeme rodiče pravidelně informovat o tom, co se na kurzu děje.
 

Doprava

Děti jsou na naše kurzy dopraveny zájezdovým autobusem nebo naší vlastní dodávkou, která je odveze ze svozových míst (viz níže) až na horskou chatu a poté na konci pobytu zpět. Takový autobus/van má zimní vybavení, je vytápěný a pojme dostatek zavazadel. Každé sedadlo má bezpečnostní pásy. Na cestě tam i zpět je vždy s dětmi přítomen i náš pracovník /vedoucí skupiny či zdravotník/, který má nad dětmi dohled, organizuje zasedací pořádek a domlouvá s řidičem přestávky během jízdy na občerstvení a WC.
 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář