Opravdu?

2. turnus - Taneční tábor

Pořadatel: spoldeti, s.r.o.

Aktualizováno: 02.06.2022 10:09

Základní informace

Máte rádi tanec a hudbu? Jste začátečník nebo pokročilý tanečník? Chcete si užít parádní léto, zlepšit pohybovou koordinaci a posílit své tělo? Získat skvělé kamarády a plno nových zkušeností? Tak právě pro Vás tu máme taneční tábor, který je pro všechny holky i kluky od 8 do 18 let. Tábora se každý turnus účastní v průměru 40 dětí.

Datum:
PÁ, 5.–12. 8. 2022
Věk:
8 - 18 let
Kapacita:
50
Zvýhodněná cena:
4 290 Kč
Základní cena:
4 990 Kč
Poznámka k ceně:
Sleva 15%
WWW:
Přihláška:
Typ tábora:
Zaměření tábora:
Ubytování:

Všechny termíny

PÁ, 29. 7. 2022 – 5. 8. 2022
4 290 Kč
2. turnus - Taneční tábor
PÁ, 5.–12. 8. 2022
4 290 Kč
SO, 20.–27. 8. 2022
4 290 Kč

Kontaktní osoba

Michal Šefrna
 
608159466

Místo konání

Hrachov  167
262 56 Svatý Jan  –   Hrachov
Příbram
Středočeský kraj
Česká republika

GPS: 49,66244°, 14,30159°

Program

Program tanečního tábora

Čeká na Vás mnoho skvělých lektorů a tanečních stylů. Můžete se těšit na house Dance, dancehall, hip hop, funky a mnoho dalšího. Bude pro Vás připraven i taneční battle, kde budete moci poměřit své taneční schopnosti s ostatními. Každý den probíhají 3–4 výukové hodiny tance tak, aby si každý měl možnost vyzkoušet co největší množství tanečních stylů. Počet a doba lekcí se může měnit v závislosti na počasí a celotáborovém programu. Celý turnus bude zakončen taneční soutěží o drobné ceny a diplomy.

Volný čas, doplňkové programy a výlety

Snažíme se o to, aby děti netrávili čas pouze ve svém oddíle, ale aby se setkávali i s dětmi z ostatních táborů. V případě tanečního tábora probíhá interakce s dětmi z ostatních táborů zejména v odpoledním klidu a na večerním programu, který tvoří soutěže, diskotéky, táborák, vystoupení vedoucích a dětí v táborovém party stanu a různé sportovní aktivity.

Kolektivní sporty: Máme připraveno spoustu kolektivních her a soutěží pro celý tábor. Nebude chybět fotbal, volejbal, ani plavání. K dispozici máme hřiště a velký bazén.

Hry, soutěže, Relax a zábava: Jako na každém správném táboře ani u nás nebude chybět celotáborová hra a plno soutěží, večerní diskotéky, promítání filmu nebo opékání buřtů u ohně. Odpoledne je vyhrazeno především oddílovým soutěžím, etapovým hrám a koupání v bazénu.

Večerní program: Každý večer je na výběr z několika aktivit. Hlavní večerní program probíhá v táborovém party stanu. Program se každý den liší. Je ovšem plný bláznivých show, retro party, diskoték, scének vedoucích i dětí a spoustu dalšího, na co děti dlouho vzpomínají. Poslední večer každého turnusu nás čeká prodloužený program, kde děti mohou předvést, co se na táboře naučili. Budeme vyhlašovat vítěze táborových soutěží a disciplín, rozdávat ceny oddílům i jednotlivcům.

 

Doprava

Informace o dopravě budou včas předány zájemcům. 

Svozový autobus bude zajištěn z Prahy. V případě většího množství zájemců z jednoho města, je možné nechat vypravit autobus i do daného města.

 

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář