Opravdu?

Hudební tábor Studia Kokos

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Studio Kokos

Aktualizováno: 26.05.2016 00:00

Základní informace

Organizujeme letní tábor pro mládež do 18 let. Celý týden by probíhaly individuální i skupinové semináře různých druhů i náročností. Myslíme si, že ve společnosti do 30 dětí mohou vzniknout zajímavé hudební projekty.
Datum:
10.07.2016 - 16.07.2016
Věk:
7 - 18 let
Volná místa:
15  /  35   (zbývá / max)
Základní cena:
3 800 Kč

Kontaktní osoba

Ing. Alena Schernstein
 
774254243

Místo konání

 
Semily
Liberecký kraj
Česká republika

GPS: 50,62032°, 15,18755°

Program

Typ tábora: Hudební
Ubytování: Chatky

Program
Organizujeme letní tábor pro mládež do 18 let. Celý týden by probíhaly individuální i skupinové semináře různých druhů i náročností. Cílem našeho připraveného programu by mělo být celkové zdokonalení našich svěřenců v hudebních oblastech, ve kterých se pohybujeme, nalezení nových kamarádů a případně i vznik nových kapel. Děti se naučí základy rytmiky, hudební nauky, zpěvu, zájemci se mohou zdokonalovat ve hře na piano, kytaru nebo flétny. Dalšími poznatky z hudebního tábora mohou být základy technického zajištění – tedy zvukařiny. Po celý týden bude k dispozici jednoduchý zvukový aparát. Zájemci mohou vyzkoušet zvukařskou práci a všichni účastníci budou zkoušet svá vystoupení na mikrofony. Mezi muzikantskou práci bude zařazena i spousta her pro zasmání, odreagování a poznání sama sebe i ostatních. Závěrem našeho programu bude připravený koncert pro rodiče a známé. Měly by zaznít nové, nebo alespoň nově upravené písně, určitě i sborová píseň.

Okolí

Tábor proběhne v malém areálu v Českém Ráji. V blízkosti je řeka Jizera a jiné turistické cíle. Závěrečný koncert se bude konat pro veřejnost nedaleko kempu.

Doprava

Doprava je individuální.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář