Opravdu?

Taneční tábor Forum Camp - Český Krumlov

Přejít na hodnocení

Pořadatel: European Youth Forum

Aktualizováno: 24.04.2020 12:59

Základní informace

Program

Na tanečním táboře se děti účastní výuky různých tanečních stylů.

Tanci jsou zasvěceny i některé večerní programy nebo jejich části. Během turnusu se vždy koná taneční soutěž, kde mohou děti změřit své síly v tom, co se během svého pobytu na táboře naučily.

Každý účastník tábora si navíc může vybírat z bohatého doplňkového programu, do něhož spadá např.: herectví, výtvarný atelier, výuka angličtiny a další. Děti se mohou též účastnit hodin sportu, jejichž náplní bývá fotbal, volejbal, přehazovaná, baseball, basketball, plavání atd. Díky zkušeným lektorům a vedoucím jsme schopni přizpůsobit vedení všech aktivit aktuálním požadavkům účastníků tábora, jejich pokročilosti a věku.

Datum:
09.08.2020 - 28.08.2020
Věk:
8 - 17 let
Základní cena:
5 990 - 6 500 Kč
WWW:
Přihláška:
Druh tábora:
Zaměření tábora:
Ubytování:

Turnusy

09.08.2020 - 18.08.2020
5 990 Kč
18.08.2020 - 28.08.2020
6 500 Kč

Kontaktní osoba

Anastasia Adeeva
 
(+420) 773 170 954

Místo konání

Alšova jihočeská galerie  144
373 41 Hluboká nad Vltavou
České Budějovice
Jihočeský kraj
Česká republika

GPS: 49,05232°, 14,44190°

Program

Popis tábora

Jeden z nejnovějších táborů v ČR zaměřených na tanec . Tábor je vhodný, jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší tanečníky. Program je zaměřen na široké spektrum tanečních stylů (Hip-Hop, Contemporary, Dancehall, Jazz Modern), můžete si vyzkoušet i latinskoamerické tance, disco dance nebo třeba dance aerobic. Taneční lekce vedou zkušení lektoři z předních tanečních škol V ČR i zahraničí. Nebudou samozřejmě chybět různé hry, soutěže, koupání, gala show, diskotéky a další program, který Vás zavalí zábavou a skvělou prázdninovou atmosférou.

V tanečním táboře poskytují organizátoři příležitost nejen zlepšit váš oblíbený taneční směr, ale také zvládnout základy jiných, možná dříve neznámých stylů. Můžete se seznámit se s předními choreografy, najít nové přátele a podobně smýšlející přátelé.

Ubytování:  Komfortní ubytování ve  čtyřlůžkových táborových domcích (kompletně vybavené, sprcha, WC, vytápěno elektrickými přímotopy), nebo na pokojích v hlavní budově

Součástí ubytovacího areálu  je fotbalové hřiště, nohejbalové -volejbalové hřiště, klubovna, venkovní ohniště, Bowling, INFRA sauna, šipky, biliard, stolní fotbálek, velkoplošný projektor.

Stravování: strava je zajištěna 5 x denně, formou servírované plné penze a pitný režim.

Vítězové táborových soutěží získávají možnosti:

  • Absolutní vítěz získává voucher do Disneylandu!
  • Kurzy tance s nejlepšími trenéry
  • Mnoho oblastí doprovodných workshopu (scénický projev, herectví, dechová cvičení, strečink, improvizační techniky)
  • Seznamte se s hvězdami tance, společným galakoncertem
  • Team Sports and Mind Games
 

Okolí

Okolí tábora nabízí vynikající přírodní terén pro turistiku a příležitost poznat nedotčenou krásu přírody. Je zde nástupní místo na červeně značenou trasu KČT. Obdivovatel kultury a historie si přijde na své při výletech do okolí tábora. Např.: Český Krumlov- okresní město, zapsané do Seznamu kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář