Opravdu?

Podzimní dětský tábor JUMANJI

Pořadatel: Sportovní klub SKB Černovice

Aktualizováno: 06.09.2021 07:32

Základní informace

Barevné prázdniny připravují nové dobrodružství! Stará legenda ožívá v novém příběhu... Všichni jsme součástí hry, kde se každý stává hrdinou! Celotáborová hra JUMANJI - DALŠÍ VÝZVA!

Datum:
27.10.2021 - 31.10.2021
Věk:
0 - 17 let
Volná místa:
10  /  40   (zbývá / max)
Základní cena:
3 270 Kč
Poznámka k ceně:
3 270 Kč
WWW:
Přihláška:
Druh tábora:
Zaměření tábora:
Ubytování:

Kontaktní osoba

Pavla Podloučková
 
+420776350190

Místo konání

Doubravník  256
592 61 Doubravník
Česká Republika
Jihomoravský
Česká republika

GPS: 49,41974°, 16,36884°

Program

Pro děti bude jako vždy zajištěn celodenní program – dopolední hry, zábava na polední klid, odpolední program a samozřejmě večerní, popřípadě noční hry. Aktivity budou probíhat podle počasí venku na hřišti, v lese, nebo uvnitř ve společenské místnosti. Program bude opět zajímavý a pestrý, své místo v něm budou mít hry sportovní, výtvarné, vědomostní či dramatické. V plánu je samozřejmě také výlet a hlavně spousta zábavy a legrace!

Zajistili jsme pro Vás ubytování v Rekreačním středisku Prudká, ve zděných chatách nazvaných domky atrium. Každý domek má čtyři pokoje se dvěma až třemi lůžky. V každém domku je vlastní sociální zařízení (WC a sprchy), ústřední topení, lednice, společenská místnost a venkovní terasa. V areálu rekreačního střediska se dále nachází několik hřišť pro různé sportovní aktivity, venkovní stolní tenis, houpačky, prolézačky a ohniště. Celé rekreační středisko má rozlohu asi 4 hektary, je umístěno v překrásném údolí obklopeném lesy. Je vystavěno na mírném jižním svahu, kde se nacházejí veškeré ubytovací prostory. Jeho spodní část tvoří přírodní hranice, kterou protéká řeka Svratka. 

Děti mají zajištěnu plnou penzi včetně dopoledních a odpoledních svačin. Celý den budou mít k dispozici teplé i studené nápoje.  

V případě zákazu pobytových akcí nebo uzavření rekreačních středisek ze strany Vlády ČR z důvodu nepříznivé epidemiologické situace Vám budeme vracet 100% uhrazené částky.

 

 

Okolí

Podzimní tábor pořádáme již tradičně v Rekreačním středisku Prudká, v malebné zalesněné krajině poblíž obce Doubravník, na rozhraní krajů Jihomoravského a Vysočina. 

Doprava

Pojedeme vlakem z nádraží Brno - Královo Pole, návrat tamtéž. Děti budou mít s sebou jen příruční zavazadlo, ostatní tašky dovezeme na místo pobytu autem. Sraz ve středu 27. 10. v 7.30, návrat v neděli 11.00 tamtéž. Je také možné zajistit si vlastní dopravu. 

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář