Opravdu?

Dětský tábor TOM

Přejít na hodnocení

Pořadatel: TOM družstvo

Aktualizováno: 21.03.2019 17:07

Základní informace

Ahoj táborníci. Chtěli bychom vám nabídnout nezapomenutelně strávené léto u nás na táboře v nádherné podkrkonošské přírodě poblíž Hořiček a Babiččina údolí. Kromě přírody vás čeká 14 dnů plných dobrodružných her, výletů, puťáků, bojovek či večerních diskoték. Program připravují táboroví vedoucí, pro které je náš tábor doslova srdcovou záležitostí, což dokazuje fakt, že i po více než deseti patnácti letech se stále vrací. Jsou tedy garanty opravdu skvělých zážitků.

https://www.facebook.com/Horicky3Beh

Datum:
27.07.2019 - 10.08.2019
Věk:
6 - 16 let
Volná místa:
30  /  130   (zbývá / max)
Základní cena:
4 900 Kč
Poznámka k ceně:
Věrnostní sleva či sleva na sourozence
WWW:
Druh tábora:
Ubytování:

Kontaktní osoba

Jan Bárta
 
777885273

Místo konání

dětský tábor TOM  
55205 Hořičky  –   Husí krky - Nový dvůr
Náchod
Královéhradecký kraj
Česká republika

GPS: 50,43542°, 15,97594°

Program

Typ tábora: Klasický
Ubytování: Chatky

Program
Základem táborového programu je celotáborová hra. Letos s velmi populárním tématem Kouzelný svět Harryho Pottera. Hra je rozdělena do jednotlivých etap, které jsou komplexně zaměřeny na pohyb, tvořivost, vědomosti i spolupráci.

Další součástí jsou oddílové programy, ve kterých mají děti možnost seznámit se blíže s kamarády v oddíle. Během tábora se jde i na celodenní výlet poznávat širší okolí či na puťák, kdy děti dostanou možnost spát u ohně pod širákem (ve stanu), naučí se trochu samostatnosti a prožijí tu pravou táborovou atmosféru.

Na táboře děti získají přátele na celý život a zkušenosti, které samy u počítačů a tabletů nikdy nebudou mít možnost zažít.

 

Okolí

Tábor se nachází v krásném lesnatém kraji podkrkonoší poblíž Babiččina údolí. Děti spí ve čtyřlůžkových chatkách, tábor je vybaven sprchami s teplou vodou a klasickými WC. Ke sportovnímu vyžití slouží bazén, pingpongové stoly, volejbalové, fotbalové a víceúčelové hřiště. Máme vybavení na tenis, softbal, florbal nebo basketbal.

 

Doprava

Na tábor se odjíždí hromadně autobusy z Prahy. Sraz je poblíž autobusového nádraží Na Knížecí, metro B - Anděl, v ulici Za ženskými domovy. Trasa cesty je po hradecké dálnici, přes Jaroměř, Dolany a Chvalkovice až do tábora. V případě nouze je možnost děti nabrat někde po cestě. Individuální doprava do tábora je samozřejmě také možná po předchozí domluvě.

 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář