Opravdu?

Dětský letní tábor Borovinka v Koněšíně - Vendelínova Olympiáda

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Trebi Group s.r.o.

Aktualizováno: 24.02.2019 16:53

Základní informace

Areál Borovinka se nachází u obce Koněšín (cca 15km od Třebíče, kraj Vysočina), v bezprostřední blízkosti Dalešické přehrady. Je zasazen do krásné přírody přímo u lesa.

Táborový program pro děti je v letošním roce motivován antickými olympijskými hrami, bude připraven tak, aby se nenudily, aby se střídaly hry, sport, trocha zajímavostí spojených s tématikou, ale také výlety, poznávání přírody, blízkého i vzdálenějšího okolí tábora, s potřebným odpočinkem a dostatkem spánku. Tělesná zdatnost není to nejpodstatnější, důležitá je hlavně spolupráce všech dětí při táborových aktivitách

Datum:
30.06.2019 - 10.07.2019
Věk:
7 - 14 let
Volná místa:
15  /  29   (zbývá / max)
Základní cena:
4 690 Kč
Poznámka k ceně:
do konce února cena 4490,-

Kontaktní osoba

Martina Kraclová
 
731540600

Místo konání

Autocamp Borovinka  
Koněšín  65
675 02 Koněšín
Třebíč
Kraj Vysočina
Česká republika

GPS: 49,18448°, 16,03798°

Program

Děti jsou ubytovány spolu s kamarády nebo kamarádkami, které si dle možností vyberou ve 4-lůžkových chatkách a spí na postelích ve vlastním spacáku. V kempu je nově (3roky) vybudované sociální zařízení - vnitřní sprchy s teplou vodou a WC, kromě toho jsou k dispozici také venkovní sprchy, umyvadla a suché WC. K dispozici je hlavní budova se společenskou místností (jídelnou),  kuchyně s kompletním vybavením (2 sporáky, hrnce, talíře, příbory, sklenice...), k tomu venkovní grily, udírna a kamna s lodnou vhodná na vaření, klasické venkovní ohniště, kryté venkovní sezení, podium a taneční parket, dva kurty na volejbal, nohejbal a další míčové hry, hřiště na malou kopanou, dětské hřiště, stolní tenis, zapůjčení vzduchovek, luků a dalších sportovních potřeb. Je zde možnost koupání v bazénu o rozměrech 6 x 5 x 1,2 m, od letošního roku také nově v bazénu o rozměrech 7,3 x 3,6 x 1,3 m. Součástí kempu je i les o rozloze cca 0,5 ha, v okolí jsou lesy mnohem rozsáhlejší, volně přístupné. Velká udržovaná louka vhodná i ke stanování, popř. k různým hrám. Vzdálenost k Dalešické přehradě, resp.travnaté pláži je cca 800 m. Po přehradě jezdí výletní loď, lodní zastávka je cca 500 m od kempu.

 

Okolí

Okolí láká ke spoustě výletů, např. kozí bio farma v Ratibořicích, zámek v Jaroměřicích, zámek v Náměšti nad Oslavou, keramická dílna Koněšín (po dohodě možná ukázka výroby keramiky přímo v kempu a možnost zhotovit si vlastní výrobek), letecké muzeum v Koněšíně, Židovské město v Třebíči, rozhledna Babylon v Kramolíně, zajímavé je celé údolí řeky Oslavy, Dalešická přehrada a Mohelenská hadcová step, atd. Je zde spousta cyklostezek a turistických tras.

 

Doprava

Vlakové spojení (zastávka Studenec) je vzdáleno cca 4 km.

Autobusové spojení je přímo v obci Koněšín.

Autem cca 10 km z Třebíče po silnici 23, směr Brno, poté odbočka vpravo a další 3 km po silnici 39911. V Koněšíně doprava směrem na Kozlany, téměr na konci obce naproti škole odbočka doprava, po dalších cca 500m dojedete přímo do autocampu Borovinka.

 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář