Opravdu?

Zachraň svět Minecraftu!

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Hurá tábory, z.s.

Aktualizováno: 09.01.2022 12:39

Základní informace

Mají vaše děti rády Minecraft? A říkáte si někdy, že by bylo fajn, kdyby trávily méně času u počítače a mobilu? Na táboře od 2. do 9. července zažijí děti minecraftovou tematiku během sportovních a kreativních her, bojovek a nočních her! Děti se stanou herní postavou, udělají si originální masku, budou craftit všemožné vybavení a suroviny, aby si stvořily dle svých představ skrýše, které si budou v průběhu celé akce vylepšovat. Střetnou se také se skutečnými kostlivci, zombie a Endermany, stejně jako potkají všechny další známé postavy z minecraftového světa. A to vše bez počítačů a mobilů, v krásné přírodě a se spoustou nových kamarádů.

Během letního tábora děti využijí všechny své znalosti a dovednosti z hraní Minecraftu, ale vyzkouší si je doopravdy během akčních i kreativních her. Díky propracovanému tematickému programu tábora, unikátním sběratelským kartám, profesionálním kostýmům a promyšleným aktivitám se děti přenesou do svého oblíbeného světa, kde zažijí také všechno, co k letnímu táboru patří. A to vše v přátelské atmosféře s kamarády a v krásném prostředí v těsném sousedství vranovské přehrady, kterou budeme pravidelně navštěvovat.

Datum:
SO, 2.–9. 7. 2022
Věk:
5 - 12 let
Kapacita:
60
Základní cena:
5 990 Kč

Kontaktní osoba

Patrik Vrtěna
 
703 540 550

Místo konání

5 minut od Vranovské pláže - Možnost dopravy z Brna  
Štítarský les  492
671 02 Štítary
Znojmo
Jihomoravský kraj
Česká republika

GPS: 48,91762°, 15,80669°

Program

Týdenní herní program je zpracován tak, aby si děti neustále připadaly, že skutečně jsou ve svém oblíbením herním světě a zároveň zažívaly sportovní, akční i kreativní hry, vždy motivované minecraftovou tematikou. Budou tak nejen sbírat originální karty a proměňovat je za cennější suroviny, ale také si postupně vylepšovat své lesní bunkry a chránit je před útoky známých příšer ze hry během každodenních bojovek. V kreativní části programu si děti vytvoří vlastní masky a další náležitosti, které k tematice neodmyslitelně patří. Vyzkoušejí si také šerm a lukostřelbu, užijí si velkolepé bitvy s vodními pistolemi. Lokalita základny umožní opakované návštěvy vranovské přehrady, kde si užijeme pravou letní zábavu ve vodě a také tobogán a další atrakce na Vranovské pláži. Čeká nás rovněž objevování přírodních krás Národního parku Podyjí.

O vaše děti se postará kvalifikovaný početný personál vedoucích a praktikantů, kteří zajistí individuální přístup ke každému dítěti, zábavu od rána do večera, a že vaše děti v pohodlí a bezpečí stráví krásný týden. Samozřejmostí jsou služby zdravotníka po celou dobu trvání akce a kuchařky, která se postará, aby dětem chutnalo.

 

Okolí

Hráči Minecraftu budou ubytováni v táborové základně nedaleko Vranova nad Dyjí, která se specializuje na pořádání dětských táborů. Děti budou spát v pohodlných větších chatách, rozdělených do několika pokojů, samozřejmostí jsou sprchy, oddělené toalety a plně vybavená kuchyně s jídelnou pro kvalitní stravování. Velká společenská místnost zajistí zázemí pro tradiční táborovou diskotéku i možnost vnitřních aktivit při nepřízni počasí. Unikátní je okolní areál s hřištěm vhodným pro sportovní aktivity, který se nachází na okraji lesa a zároveň 200 metrů od vranovské přehrady, kterou tak budeme moct pravidelně navštěvovat.

 

hura-tabory.cz

 

 

Doprava

Sraz společná doprava: v sobotu 2. července 2022 na adrese Bauerova, 603 00 Brno-Pisárky, Parkoviště brána č. 10 (přesný čas bude upřesněn)

Sraz vlastní doprava : v sobotu 2. července 2022 na Táborové základně Junior (přesný čas bude upřesněn)


Návrat společná doprava: v sobotu 9. července 2022 na adrese Bauerova, 603 00 Brno-Pisárky, Parkoviště brána č. 10 (přesný čas bude upřesněn)

Návrat vlastní doprava : v sobotu 9. července 2022 na Táborové základně Junior (přesný čas bude upřesněn)

 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář