Opravdu?

Krok za Krokem aneb Cesta na horu Říp

Pořadatel: Středisko volného času a zařízení Kroužky

Aktualizováno: 20.03.2022 18:55

Základní informace

HLEDÁŠ PROGRAM NA LÉTO?

Už se těšíš na letní prázdniny a rád bys zažil něco dobrodružného, zábavného a nezapomenutelného? Chceš se podívat i někam jinam než s rodiči na chatu, či na dovolenou, ale nevíš, kam se vrtnout a co jiného by šlo podniknout? Tak se s námi vydej do dávné a tajuplné historie českého národa, seznam se s vojvodou Krokem a jeho dcerami, poměř síly se silákem Bivojem, nebo se při měsíčku vydej hledat Bílou paní! Chceš být statečným rytířem, či bojovnicí z Děvína, a toužíš stanout v bitvě po boku blanických rytířů nebo bájného Bruncvíka? To je totiž přesně to, co na tebe letos naše parta Pólo přichystala! Tak neváhej a skoč jako Horymír na Šemíkovi do našeho táborového autobusu a vydej se s námi až na vrcholek památné hory Říp!

Co ti náš tábor dá?

  • Přátelství. Na táboře poznáš spoustu nových kamarádů, a to možná i na celý život. Budeš se rvát se svým týmem o místo v salónu hned vedle šerifa!
  • Spolupráce. Nebudeš v tom sám, ale společně se svým týmem se naučíš dosáhnout kompromisů a táhnout za jeden provaz.
  • Samostatnost. Je ti 6 nebo 15? Na tom nezáleží, důležité je, zda máš chuť se učit a postarat se sám o sebe. Ale neboj se, tvůj vedoucí tě v tom úplně samotného nenechá.
  • Odvaha. Není jednoduché postavit se Indiánům či skupině banditů, případně i vlastnímu šerifovi! Navíc na tebe čeká i noční bojovka, která tě zocelí!
  • Dovednosti a kreativita. Budeš se moci rozvíjet a užívat si svůj kroužek, který máš nejraději.
  • Vzpomínky. Na kamarády, nezapomenutelné zážitky a příhody, skvělé vedoucí, na to vše budeš vzpomínat celý život.
Datum:
ČT, 30. 6. 2022 – 9. 7. 2022
Věk:
6 - 15 let
Základní cena:
5 590 Kč

Turnusy

ČT, 30. 6. 2022 – 9. 7. 2022
5 590 Kč

Kontaktní osoba

Aneta Pilsová
 
775 551 179

Místo konání

Ounuz  12
391 33 Jistebnice  –   Ounuz
Tábor
Jihočeský kraj
Česká republika

GPS: 49,54126°, 14,50270°

Program

Jaký je rámcový program tábora?

Společně se svým týmem se v průběhu tábora setkáš s mnoha postavami z českých pověstí, jejichž zákeřné úkoly na tvůj tým čekají. Také se možná tvůj oddíl nevyhne nečekané bitvě, či hádankám a rébusům. Odměnou za tyto úkoly ti budou „schůdky“ potřebné pro výstup na horu Říp, jejíž vrchol a setkání s praotcem Čechem je tvým cílem! Součástí programu tábora jsou také tradiční i nové kroužky, které budou probíhat v dopoledních hodinách. Chybět nebude ani celodenní výlet, venkovní koupání a různorodý večerní program.

Kde budeme ubytovaní?

Bydlet budeme v bylinkové ubytovně Mařenka a v chatičkách v RS Kroužky nad Moníncem. Děti jsou ubytováni na pokojích po 4, chlapci a dívky zvlášť. Ubytování má společné sociální zařízení, společenskou místnost, jídelnu, tělocvičnu i rozlehlé venkovní prostory.

 

Doprava

Doprava na tábor bude organizována z Prahy a Českých Budějovic. Do přihlášky prosím uveďte, zda máte o dopravu zájem. Konkrétní časy odjezdu a srazová místa budou uvedeny v informacích, které zasíláme v průběhu června.Doprava na tábor bude organizována z Prahy a Českých Budějovic. Do přihlášky prosím uveďte, zda máte o dopravu zájem. Konkrétní časy odjezdu a srazová místa budou uvedeny v informacích, které zasíláme v průběhu června.