Opravdu?

1. turnus - Letní tábor Velké Skaliny

Pořadatel: Skaliňák z.s.

Aktualizováno: 01.02.2023 10:08

Základní informace

Letní dětský tábor Velké Skaliny se může pyšnit dlouholetou tradicí. Dětský tábor v malebném prostředí Novohradských hor se těší velké oblíbenosti již řadu let. Spousta dětí se k nám vrací z důvodu perfektně připravených celotáborových her, které mají vždy nějaké atraktivní téma. Celotáborové hry se připravují s velkým předstihem vedoucími, kteří uplatňují již letité zkušenosti s organizací a s prácí na letních dětských táborech. Letní dětský tábor probíhá celé dva měsíce prázdnin. Vždy po 14 dnech se mění jednotlivý běh. Každý jednotlivý běh se pyšní svou celotáborovou hru.

Celotáborová hra se začíná realizovat hned v první den příjezdu dětí, ty pak 14 dní mezi sebou vedou klání v různých disciplínách, naříklad se zdokonalují ve sportu, v důvtipu, procvičují si pamět, ale hlavně se na letním dětském táboře učí týmové hře. Celotáborová hra je většinou koncipována tak, aby se děti bavily a aby si ji plnými doušky užily.

Letní dětský tábor je určen pro děti od 7- 15 let. Po domluvě lze vzít dítě na dětský tábor i ve věku 6 let. Dětské tábory jsou obecně pro děti skvělým zážitkem. Poznají nové kamarády, zažijou spoustu dobrodružství, užijou si legraci, naučí se samostatnosti V pozdějších letech budou s jistotu na letní tábor vzpomínat jen a jen v dobrém.

Náš letní tábor je velmi oblíbený. Každoročně jsou všechny běhy s předstihem zaplněné. Nejlepší referencí pro náš letní tábor je, že se k nám děti každý rok vrací, někteří dokonce jsou tak spokojení s prostředím, celotáborovou hrou i vedoucími, že absolvují dva běhy v průběhu prázdnin.

Určitě náš letní dětský tábor s všemi vedoucími se na vás bude těšit. Přihlaste se co nejdříve, volná místa čekají právě na vás.

Datum:
SO, 1.–15. 7. 2023
Věk:
6 - 15 let
Kapacita:
160
Základní cena:
6 590 Kč

Všechny termíny

1. turnus - Letní tábor Velké Skaliny
SO, 1.–15. 7. 2023
6 590 Kč
SO, 15.–29. 7. 2023
6 490 Kč
SO, 29. 7. 2023 – 12. 8. 2023
6 490 Kč
SO, 12.–26. 8. 2023
5 590 Kč

Kontaktní osoba

Stanislav Šimášek
 
777132640

Místo konání

 21
382 41 Benešov nad Černou  –   Velké Skaliny
Český Krumlov
Jihočeský kraj
Česká republika

GPS: 48,74627°, 14,57445°

Program

AVENGERS-SUPERHRDINOVÉ
Thanos se rozhodl získat všechny kameny nekonečna, aby vyhladil polovinu vesmíru. Avengers - skupina superhrdinů musí poskládat týmy a dokázat kameny nekonečna získat dříve než on sám a zabránit tak vesmírné katastrofě.

Asterix a Obelix
"Ó, velký Caesare, celá Galie je dobyta!" "Celá?" "No, tedy... téměř celá..." Ano ano, jedna vesnička stále odolává a jak jste jistě poznali, Asterix a Obelix jsou zpět a stejně tak sám velký Caesar! Tedy, sám velký Caesar ne, ten má dost práce s udržováním své říše a obdivováním Kleopatry a kdo ví, čím vším...

Jumanji 2
Máte rádi videohry? A už jste někdy hráli nějakou, která vás tak pohltila, že se skoro zdála jako realita? Tak to jste na tom jako náš hrdina Spencer, kterého ovšem videohra jménem JUMANJI pohltila doopravdy. Jeho kamarádi ho chtějí zachránit, ale sami to nezvládnou, budou potřebovat vaši pomoc.

Percy Jackson- Zloděj blesku
Percy Jackson, napůl člověk a napůl bůh. Teď se ukáže, jestli je také hrdina. Bohové z bájného Olympu se rozhodli sestoupit ze svých trůnů. Na Zemi se probouzí nestvůry a na Percy Jacksonovi a jeho přátelích z Tábora Napůl vyvolených je, aby zabránili velké zkáze. Sami to ale nezvládnou. Potřebují tvoji pomoc.

Bezlepkový tábor, bezlepková dieta, bezlepková strava, celiakie, tábor pro celiaky - Od letoška je možnost požádat o bezlepkovou dietu na všechny 4 turnusy!!
Máte dítě, které trpí celiakií? Velice dobře víme, jak je náročné sehnat letní tábor s bezlepkovou dietou, proto je možné na všechny běhy pro vaše dítě objednat bezlepkovou dietu. Bohužel sami velice dobře víte, že bezlepkové produkty nejsou nijak levnou záležitostí, proto příplatek za bezlepkovou dietu je 900,- na osobu. Garantujeme plnohodnotnou bezlepkovou dietu po celou dobu pobytu. Některé bezlepkové letní tábory již tuto možnost nabízí, ale bohužel víme, že kvalita neodpovídala kvantitě Nemusíte se tedy obávat toho, že by děti v tomto ohledu strádaly. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

 

Doprava

Doprava autobusem z Českých Budějovic, nebo vlakem z Prahy a Tábora