Opravdu?

Silvestrovský 4CAMPS Víkend

Pořadatel: Zvědavý medvěd z.s.

Aktualizováno: 11.11.2022 13:55

Základní informace

4CAMPS Víkend je 3denní tábor pro kluky i holky od 6 do 16 let, který probíhá v areálu Základní školy Bakalka, Brno, Bakalovo nábřeží 8. Začátek je vždy v pátek odpoledne a končí v neděli podvečer. Vyslyšeli jsme tak prosby rodičů, kterým pomůžeme najít pro děti super program a hlídání zároveň i během víkendů. 

Můžete se těšit na to nejlepší z 4CAMPS programů – velké bitvy v tělocvičně s pistolemi NERF, společné hraní PC her (Fortnite, Minecraft, Valorant, LoL a další), týmové sporty, virtuální realita, konzole, večerní promítání filmů a další super zábava. Program je tradičně vyvážený tak, aby měly děti dost pohybu, ale také čas na hry a odpočinek.

Datum:
PÁ, 30. 12. 2022 – 1. 1. 2023
Věk:
6 - 16 let
Základní cena:
2 490 Kč

Kontaktní osoba

Místo konání

Základní škola Bakalka  
Bakalovo nábřeží  8 ⁄ 8
639 00 Brno-střed  –   Štýřice
Brno-město
Jihomoravský kraj
Česká republika

GPS: 49,18469°, 16,59892°

Program

Zahájení a příjezd dětí:
Děti je možné přivézt v pátek již od 16:00 hodin, nejlépe najezené nebo vybavené svačinou. Zahájení 4CAMPS Víkendu je v 18:00 hodin, do té doby děti na místě pohlídáme a zabavíme je. Prvním jídlem v pátek je večeře.

Zakončení a odjezd dětí:
Zakončení 4CAMPS Víkendu je v neděli v 15:00 hodin, posledním jídlem je odpolední svačina. Děti je možné vyzvednout od 15:00 do 16:00 hodin, dříve po předchozí domluvě s hlavním vedoucím.

Na co se můžete těšit:
Výběr z nejlepších 4CAMPS programů – velké bitvy v tělocvičně s pistolemi NERF, společné hraní PC her (Fortnite, Minecraft, Valorant, LoL a další), týmové sporty, virtuální realita, konzole, večerní promítání filmů a další super zábava. Program je tradičně vyvážený tak, aby měly děti dost pohybu, ale také čas na hry a odpočinek.

Akce - Výlety:

30.12. - 1.1. 2023 - SILVESTR - ohňostroj, silvestrovský večírek, pařba, VR

3. - 5. února 2023 - Aquapark Kohoutovice / Tron Laser Aréna Brno

Ubytování:
Pro 4CAMPS Víkendy jsme se rozhodli pro přespání v tělocvičnách ve spacáku. Děti tedy potřebují spacák s sebou. Žíněnky/karimatky jsou zajištěny. K dispozici budou pro děti samozřejmě šatny, sprchy, sociální zařízení a další zázemí areálu ZŠ Brno, Bakalovo nábřeží 8.

Vybavení:
Nezbytný je spacák, polštářek pod hlavu, oblečení na spaní, 2x spodní prádlo, 3x ponožky, 2x košile/tričko, 2x mikina/svetr, 1x bunda na venkovní aktivity, 1x přezůvky do školy, učebny, 1x sportovní obuv do tělocvičny, 1x obuv na venkovní aktivity (sporty, výlet), láhev na pití, ručník, hygienické potřeby. V případě návštěvy aquaparku plavky.
Nezapomeňte na pravidelně užívané léky, které při nástupu převezme zdravotník.

Více o Víkendu

 

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář