Opravdu?

Airsoft Contractors - AIRSOFTOVÉ TÁBORY

Pořadatel: Airsoft Contractors z.s.

Aktualizováno: 08.01.2023 16:51

Základní informace

programu

Účastníci tábora stráví podstatnou část dne airsoftovými hrami. To se však neobejde bez bezpečnostní instruktáže, kde se táborníci seznámí s bezpečnou manipulací se zbraněmi a s povinností tyto zásady dodržovat. Dále se táborníci naučí základy oprav, údržby a čištění zbraní. Mimo jiné se táborníci musí připravit i na méně komfortní situace, jako jsou ranní rozcvičky nebo noční poplachy a hlídky. Během výcviku se táborníci seznamují s vojenskými taktikami a formacemi, a s jejich aplikací při airsoftových bitvách. Na střelnici si pak mohou vyzkoušet střelbu na pohyblivé nebo stacionární cíle.

Jednotlivé airsoftové akce probíhají v dopoledních i odpoledních hodinách. Konají se také celodenní a noční akce. Kromě základních bitev, kde budou bojovat čety a roty proti sobě, si táborníci také vyzkouší bitvy s obsazováním a následným udržením určených oblastí, bitvy v jednotlivých četách nebo rotách, a to v malých i velkých bitevních oblastech. Udržení VIP osoby naživu, přesun s raněnou osobou, práce s mapami, orientace a pohyb v neznámém prostoru a terénu a mnoho dalšího. Obtížnost jednotlivých bitev se postupně zvyšuje.

zbraních

Každý účastník si může přivézt svoji vlastní airsoftovou zbraň (manuální, plynovou, elektrickou, ne HPA), případně více zbraní. Počet zbraní volte s ohledem na složitost dopravy na akci a hlavně na nutnost a využití zbraní při jednotlivých misích. Účastníkům bude z důvodu bezpečnosti přeměřena úsťová rychlost. Zbraně budou z důvodu bezpečnosti každý den ukládány a uzamčeny ve skladu a vydávány před jednotlivými akcemi, při nutnosti bojové pohotovosti a připravenosti, střelbě na střelnici nebo při teoretické a praktické výuce s nutností manipulace se zbraněmi.

Datum:
SO, 1.–22. 7. 2023
Věk:
10 - 18 let
Základní cena:
5 270 Kč

Turnusy

Kontaktní osoba

Michal Umlauf
 
776400464

Místo konání

 
512 46 Harrachov  –   Nový Svět
Liberecký kraj
Česká republika

GPS: 50,77884°, 15,41106°