Opravdu?

Krounka

Přejít na hodnocení

Pořadatel: ZO OSŽ Skanska ŽS a.s.

Aktualizováno: 18.01.2016 00:00

Základní informace

Harry Potter 2016Léto plné zážitlků pro vaše děti nabízí tábor Krounka! Celotáborová hra, soutěže, táboráky, táborové diskotéky, olympiáda, pouť, mezitáborová utkání, koupání v bazénu s tobogány, výlety do okolí a hlavně spousty zábavy!
Datum:
02.07.2016 - 16.07.2016
Věk:
7 - 17 let
Volná místa:
10  /  52   (zbývá / max)
Základní cena:
4 200 Kč

Kontaktní osoba

David Kaliba
 
721 209 649

Místo konání

LDT Krounka  
 
539 74 Předhradí
Chrudim
Pardubický kraj
Česká republika

GPS: 49,82464°, 16,05575°

Program

Typ tábora: Víceaktivitové
Ubytování: Chatky a stany s podsadou

Program
Hlavní náplní našeho tábora jsou dějové etapové hry. Na základě připraveného příběhu společně vyrážíme vstříc novým dobrodružstvím a zážitkům. Hry jsou převážně motivovány tak, aby si děti odnesly z celého pobytu něco užitečného a poučného. Celkový dojem příběhu a her je umocňován množstvím rekvizit, které připravujeme a komponujeme do celkového obrazu dané hry.Mimo etapové hry se také soustředíme na míčové sporty. Vyvrcholením našeho snažení jsou pak přátelská utkání s přízněným táborem, které má už několika letou tradici.Podnikáme také výlety - do okolí pěšky a navzdálenější místa autobusem, který máme po celou dobu pobytu k dispozici.Při dobrém počasí a po dohodě s nejstaršími táborníky podnikáme i dvoudenní putovní výlety s přespáním tzv. pod širákem.Je toho mnoho, co můžeme podnikat, vše je však závislé na počasí a podle toho se pak program upravuje.V teplých letních dnech navštěvujeme koupaliště v nedaleké Skutči.
 

Okolí

Tábor je postaven v krásném prostředí Šilinkova Dolu, na břehu říčky Krounky. Okolí tábora obklopují smíšené lesy, které nabízejí mnoho možností pro vyžití dětí a přípravu her.Kapacita tábora je 87 lidí, ovšem my se snažíme mít max kapacitu lidí okolo 60 vč. vedoucích a praktikantů. Ubytovací kapacita je rozdělena v 9 čtyřlůžkových chatkách a 24 dvojlůžkových stanech.Jako zázemí v deštivých dnech nám slouží naše klubovna, která je i vytápěná akumulačními kamny. Stravování je venku, uvnitř jíme jen při špatném počasí. Jídlo dovážíme z jiného tábora. Naše kuchyně slouží pouze jako přípravna svačin a výdejna. Sociální zařízení je umístěno na okraji tábora, záchody jsou suché, umývárny jsou vybavené sprchami s teplou i studenou vodou. Pro běžnou hygienu slouží umyvadla se studenou vodou.Více informací o táboře naleznete na táborovém webu: www.krounka.ic.cz
 

Doprava

K dispozici máme vlastní autobus, který odjíždí z Prahy od hotelu Olympic (trasa: Praha, Lázně Bohdaneč, Pardubice, Chrudim, Skuteč). Možná je též individuální doprava do tábora.
 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář