Opravdu?

Junior florbal kemp

Pořadatel: Junior florbal, z. s.

Aktualizováno: 20.11.2021 23:03

Základní informace

Jsme parta trenérů a dětí, která se již několik let baví florbalem. Hledáme spoluhráče a spoluhráčky na florbalový kemp v Budišově zaměřený na všeobecný sportovní rozvoj jednotlivce a individuální přístup k hráčům. Hraješ závodně nebo jsi jen sportovní nadšenec / nadšenkyně? Náš tým tvoří jak ligoví hráči a hráčky, tak zapálení sportovci! Je ti 7-14 let? Pojeď na kemp s námi. Tréninky vedeme zábavnou formou, bez zbytečných prostojů, zaměřené na širokou škálu dovedností. Do programu vybíráme takové aktivity, které jsou často nejen netradiční, ale zároveň při nich zažijeme kopec srandy. Na závěr kempu probíhá turnaj Meloun Cup, kde se utkáš nejen se svými spoluhráči o titul, ale zablbneš si i s rodiči. V rámci kempu trénujeme ve skupinách dle věku a dovedností, jednou z nich je i dívčí parta. Budeme se na tebe těšit v červenci v Budišově.

Datum:
10.07.2022 - 23.07.2022
Věk:
6 - 14 let
Základní cena:
4 400 Kč
WWW:
Přihláška:
Druh tábora:
Zaměření tábora:
Ubytování:

Turnusy

10.07.2022 - 16.07.2022
4 400 Kč
Zbývá 12 míst
17.07.2022 - 23.07.2022
4 400 Kč
Zbývá 11 míst

Kontaktní osoba

Jan Vojáček
 
+420 737 253 877

Místo konání

Sportovní hala  
Dukelská  726
747 87 Budišov nad Budišovkou
Opava
Moravskoslezský kraj
Česká republika

GPS: 49,79736°, 17,62805°

Program

Naše mise

Naším cílem je na kempu vychovávat uvědomělé sportovce, kteří si chtějí kemp užít a naučit se něco nového. Tréninkové skupiny na turnusu budou vždy minimálně dvě, rozdělené dle florbalových dovedností, věku a pohlaví tak, aby se všichni účastníci cítili co nejlépe a mohli se co nejúspěšněji rozvíjet. Předpokládané složení skupin je následující:

  • přípravka a elévové (ročníky 2013-2010)
  • mladší a starší žáci (ročníky 2009-2006)

Složení skupin však bude přizpůsobeno skladbě přihlášených účastníků. Snažíme se o to, abychom pro rozvoj hráčů vytvořili co nejideálnější podmínky a aby nás florbalový kemp všechny co nejvíce bavil.

Tréninkové metody

Během kempu vyvažujeme florbalovou tréninkovou složku se složkou sportovně-průpravnu. Florbalové tréninky tvoří cca 4-5 hodin denně a jsou zaměřené na širokou škálu herních činností jednotlivce. Tréninky vedeme zábavnou formou s důrazem na správnou techniku hole, herní myšlení a týmovou spolupráci. Střídáme činnosti, nikdo zbytečně nečeká v zástupu, je pro nás důležitá každá minuta hráče s florbalkou a míčkem na ploše. Dalšími tréninkovými jednotkami jsou: úpolové hry, koordinace, kondice, protahování, core trénink a další – vše vedeme zábavnou a soutěživou formou. Velkou část programu vyčleňujeme jiným sportům a dalším pohybovým aktivitám. 

Holky na kempu

Náš kemp otevírá dveře i holkám, které tvoří samostatně fungující tréninkové skupiny. Dbáme o to, aby na každém turnusu utvořily společnou partu, díky které si vytvoří ty nejlepší sportovní zážitky. Florbalové zkušenosti nejsou potřeba, máš-li vztah ke sportu, florbal si tě získá!

 

Okolí

Umístění kempu

Junior florbal kemp proběhne poprvé v městečku Budišov nad Budišovkou v Moravskoslezském kraji. K dispozici máme špičkové sportovní zázemí – moderní halu, multifunkční hřiště bydlet budeme ve Středisku volného času. V okolí se nabízí mnoho možností výletů do přírody.

Ubytování

K dispozici máme ubytovnu střediska volného času s čtyř až osmi lůžkovými pokoji. Součástí ubytovny je jídelna, herna a sportovní sál.

http://svcbudisov.cz/

Stravujeme se v místní restauraci, účastníci budou mít zajištěnou stravu 6x denně a celodenní pitný režim.

 

Doprava

Doprava na kemp je individuální, cesta autem z Olomouce a Ostravy na kemp trvá kolem 50 minut. Zároveň bychom vás rádi pozvali na závěrečný turnaj Meloun cup, do kterého bychom rádi zapojili i vás, pokud budete mít chuť.

 

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář