Opravdu?

Sportovní příměstský gymnastický tábor

Pořadatel: LUDUS MAGNUS, z.s.

Aktualizováno: 16.01.2023 16:18

Základní informace

Letní příměstský sportovní tábor je ideální náplní volného času pro všechny děti, které jsou rády v pohybu a chtěly by si vyzkoušet a naučit se nové a zajímavé druhy sportovních aktivit.

Cílem sportovního tábora je seznámit děti s velkým množstvím tradičních i méně známých sportů pod vedením profesionálních trenérů, kteří se daným odvětvím zabývají a užít si přitom co nejvíce zábavy.

V našem programu najdete mnoho zajímavých sportovních aktivit, které si děti v rámci jednoho týdne vyzkouší a mohou tak zjistit, zda by se chtěly do budoucna některé z nich věnovat důkladněji. Mezi tyto aktivity patří např. in-line bruslení, gymnastika, lezení, florbal, badminton, basketbal, bojové sporty, netradiční hry a mnoho dalších.

Program je pro děti připraven od 7:00 do 17:00 hodin a je určený pro děti od do 12 let (skupiny se dělí dle věku).

Ranní příchod je možný mezi 7:00 – 8:30, vyzvedávání pak 16:30 – 17:00.

Cena tábora obsahuje vstupy, oběd a svačiny, pití po celý den, zapůjčení veškerého potřebného vybavení, odměny, diplomy… apod.

Datum:
PO, 10. 7. 2023 – 11. 8. 2023
Věk:
5 - 12 let
Základní cena:
3 990 Kč

Turnusy

Kontaktní osoba

Michaela Jančová
 
73683605

Místo konání

Sokol Žižkov II.  
Na Balkáně  812
130 00 Praha 3  –   Vysočany
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha
Česká republika

GPS: 50,09672°, 14,49076°

Program

Zázemí pro sportovní příměstské kempy nám poskytují prostory sokolovny Na Balkáně Žižkov II. Sokolovna nabízí výborné sportovní zázemí a díky profesionálnímu gymnastickému sálu se na této lokalitě věnujeme zejména gymnastickým disciplínám. Mimo to si ovšem děti vyzkouší celou řadu dalších sportů. Sokolovna je dále vybavena velkou tělocvičou pro halové sporty a tělocvičnou pro bojové sporty a tanec. Nedaleko je krásný sportovní areál Pražačka, kam se s dětmi vydáme za venkovními sporty a v případě hezkého počasí i za osvěžením na tamní koupaliště. 

Děti jsou dle věku rozděleny do skupin mezi své vrstevníky. Celý koncept kempu je postaven na hravém principu a první dopoledne je věnováno seznamovacím aktivitám, díky čemuž vzniká přátelská a uvolněná atmosféra, ve které si děti snadno hledají nové kamarády. 

Pro děti je připravený zábavný a smysluplný program, díky kterému si vyzkouší širokou škálu tradičních i méně známých sportů kolektivního i individuálního charakteru. Všemi aktivitami děti provedou jak naši profesionální trenéři, kteří dětem budou nápomocni po celý den, tak externí specializovaní trenéři. 

Součástí kempu je i testování pohybových předpokladů dětí, na jehož základě si v závěru každý odnese své sportovní vysvědčení doplněné o slovní hodnocení trenérů a doporučení sportu. 

Naší snahou je děti nadchnout různými sportovními aktivitami tak, aby si odnesly nevšední zážitek, vyzkoušely si spousty sportů, našly nové kamarády a třeba i touhu se některému novému sportu naplno věnovat. 

Zájem účastnit se Sportovních kempů neustále roste nejen u dětí a rodičů, ale také u sportovních klubů a svazů, jejichž odborníci a trenéři se často podílejí na samotné realizaci.