Opravdu?

1. turnus - Zážitkový tábor pro nejmenší 2016

Přejít na hodnocení

Pořadatel: The trip to fancy, z. s.

Základní informace

Tábory pro nejmenší jsou upraveny dle potřeb malých dětí, program je zajímavý a napínavý, nachystaný tak, aby respektoval vývojová specifika období předškolního a mladšího školního věku. Z těchto letních táborů si děti odvážejí spoustu vzpomínek.
Datum:
NE, 3.–9. 7. 2016
Věk:
6 - 11 let
Kapacita:
30
Základní cena:
3 590 Kč

Všechny termíny

1. turnus - Zážitkový tábor pro nejmenší 2016
NE, 3.–9. 7. 2016
3 590 Kč
SO, 9.–15. 7. 2016
3 590 Kč

Kontaktní osoba

Jakub Vlach
 
728956045

Místo konání

Penzion Kozel  
 
Vrchlabí
Trutnov
Královéhradecký kraj
Česká republika

GPS: 50,63377°, 15,60772°

Program

Typ tábora: Víceaktivitové
Ubytování: Horský penzion

Program
- Po celou dobu tábora probíhá „celotáborová hra“, každý rok na jiné téma – Z pohádky do pohádky, Harry Potter, Doba Ledová, Madagaskar, apod.- Součástí programu je i střelecké odpoledne Robina Hooda (děti si vyzkouší střílení z luků, kuší a foukaček); zdolání několika čarodějových pavučin – nízkých lanových překážek pod dohledem instruktorů; opékání buřtíků za zvuku kytary; závěrečný taneční bál – diskotéka se světelnými efekty a zajímavými hosty; výtvarné odpoledne nejen pro dívky a mnoho dalšího.- Součástí ceny tábora je i celodenní výlet autobusem do Špindlerova Mlýna, kde navštívíme muzeum lega nebo místní aquapark.- Program respektuje vývojová specifika dětí mladšího a předškolního věku.- Při všech aktivitách klademe důraz na bezpečnost práce a dostatečný dozor – vedoucí jsou kvalifikovaní pedagogové s letitou praxí a zkušenostmi s prací s dětmi.- Volnočasový program respektuje požadavek seberealizace a dobrovolnosti.
 

Okolí

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením v penzionu Kozel, který se nachází v herlíkovickém údolí s výhledem na vrcholek Žalý. Celková kapacita penzionu je 55 lůžek, a je rozdělena do dvou budov – „Starý“ a „Nový Kozel“.Starý Kozel si i přes velmi pečlivou rekonstrukci zachoval svoji původní podobu a ráz pokojů. V něm je také umístěna hlavní jídelna ve dřevěném stylu. Nový Kozel je budova postavená v roce 2012 v horském stylu. Pokoje jsou velmi prostorné s dřevěným vybavením. Obě budovy jsou od sebe vzdáleny zhruba 30 metrů. Venkovní prostory jsou vybaveny tenisovým kurtem, dětským hřištěm s prolézačkami, klasickým hřištěm na míčové hry, venkovním posezením s ohništěm. V případě deštivého počasí budeme využívat dvě společenské místnosti.Strava je podávána pětkrát denně a respektuje normy platné pro školní jídelny.
 

Doprava

Doprava na místo bude organizována klimatizovaným autobusem z Prahy a Mladé Boleslavi a je součástí účastnického poplatku za tábor. V případě zájmu můžete dopravit dítě přímo na místo zahájení tábora (Penzion Kozel), v takovém případě vám vrátíme 500 Kč z účastnického poplatku – nezapomeňte nám tuto skutečnost uvést v přihlášce na tábor. Více informací o společné dopravě bude uvedeno v manuálu, který zde bude uveřejněn v průběhu měsíce června.
 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář