Opravdu?

Tábor s koňmi pro nejmenší

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Ranč v údolí

Aktualizováno: 28.04.2019 20:45

Základní informace

Chcete vašim dětem dopřát výjimečné prázdniny plné akce na letních táborech? Hledáte pro ně tábory, kde se budou nejen skvěle bavit, ale také se naučí samostatnosti, teamové spolupráci a fairplay? Tábor, kde si prohloubí vztah ke zvířatům a přírodě? Letní tábory s koňmi na Ranči v údolí pro léto 2019 jsou pro vaše děti tou nejlepší volbou

Tento běh je svou délkou i tématem vhodný především pro mladší a začínající táborníky. Dětem se po celou dobu pobytu věnují zkušení vedoucí, kteří pro vaše děti připravili pestrý a opravdu bohatý program. Na stýskání ani nudu, tak nebudou mít malí táborníci čas:)

Datum:
29.06.2019 - 06.07.2019
Věk:
5 - 13 let
Kapacita:
120
Základní cena:
4 990 Kč

Kontaktní osoba

Mgr. Kateřina Kohútová
 
+420724224114

Místo konání

ranč v údolí 1  1
34958 Ostrovce
-
Plzeňský kraj
Česká republika

GPS: 49,78923°, 12,86259°

Program

Typ tábora: S koňmi
Ubytování: Chatky a budova

Program
Na Ranči v údolí čeká na táborníky opravdu nabité léto. Program na našich táborech je postaven, tak aby na nudu a stýskání nebyl prostor. Každý den se děti potrénují v jízdě na koních, nemůže chybět etapová hra, tábornické dovednosti apod. Součástí tábora je také péče o koně, čištění, koupání, příprava stájí... Navíc je ovšem každý den obohacen dalšími skvělými aktivitami. Také léto 2019 bude nabité akčním programem: terénní čtyřkoly, paintball, bungee running, paddleboardy, přístrojové potápění, bitva barev, výlet do Plané u Mariánských lázní, táborové diskotéky, přespání pod širákem... 

Celý program je přizpůsoben malým táborníkům tak, aby si tábor užili naplno bez stýskání a zbytečných úrazů. Osvědčený tým kvalifikovaných vedoucích je připraven být dětem k dispozici od ranního oblékání po večerní pohádku před spaním. Zároveň jsou však odhodláni vést táborníky k samostatnému zvládání úkolů a posílení jejich zdravé sebedůvěry. Na našich táborech se snažíme nabídnout kvalitní zábavu moderním dětem, ale zároveň dbáme na zachování táborových tradic jako je týmový duch, fairplay a láska k přírodě.

 

Okolí

Tábor se nachází v malebném údolí řeky Mže, 4 km od nejbližší vesničky. Klidné prostředí uprostřed lesa zaručuje klid i bezpečí při hrách i vyjížďkách na koních. V areálu se nachází také bazén, jízdárna a kruhovka. Nejmenší děti jsou ubytovány ve zděné budově s vlastním sociálním zařízením, ostatní v chatkách.
 

Doprava

V ceně tábora je doprava svozovými autobusy na trase Žatec-Plzeň-Stříbro.
 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář