Opravdu?

TRD SLUNEČNICE 2016

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Dětská organizace SLUNCE Ondřejov z.s.

Aktualizováno: 14.04.2016 00:00

Základní informace

TRD SLUNEČNICE 2016 se uskuteční v termínu od 26. 06. do 01.07.2016 tj. 5 dní.Cena poukazu byla stanovena na: 500,- Kč každé dítě a 700,- Kč každý plnoletý.Tento tábor je určen pro rodiče s dětmi, především předškolního věku (3-6 let)
Datum:
NE, 26. 6. 2016 – 1. 7. 2016
Věk:
3 - 6 let
Volná místa:
16  /  60   (zbývá / max)
Základní cena:
500 Kč

Kontaktní osoba

V. Bumba
 
602 434 576

Místo konání

 
Kletečná
Pelhřimov
Kraj Vysočina
Česká republika

GPS: 49,50589°, 15,31296°

Program

Typ tábora: Pro rodiče s dětmi
Ubytování: Stany s podsadou

Program
Program tábora:Chystáme pro vás hry, tvoření, soutěže, které si užijeme společně s dětmi, ale také zábavu a chvíle oddechu pro dospělé a děti zvlášť. Nakoukneme, jak vypadá táborový režim, ale nic nebudeme přehánět :-) Beze zbytku využijeme potenciál základny, personálu i účastníků.Cílem tábora SLUNEČNICE je:• užít si společně strávený týden v přírodě• posílit komunitu rodičů a dětí kolem Dětské organizace SLUNCE Ondřejov z.s.• seznámit děti i rodiče s prostředím i fungováním tábora a jeho personálemDélka tábora:Víme, že příprava na týden v přírodě je během pracovního týdne náročná, stejně tak i následný návrat. Proto jsme příjezd na tábor naplánovali na nedělní poledne, odjezd pak na páteční ráno. Pětidenní délka tábora je stanovena s ohledem na délku dovolených dospělých i věk dětí.Kapacita:S ohledem na velikost základny je kapacita stanovena na 20 dětí s doprovodem. Doprovod pro děti jedné rodiny mohou tvořit maximálně 2 dospělí.
 

Okolí

Táborová základna:Tábor se koná v tichém lesním údolí nedaleko obce Kletečná. Na základně se nachází několik dřevěných staveb. V jedné z nich je umístěna kuchyně, jídelna, umývárna, sprchy, v další je zdravotnická ošetřovna. Samostatně stojí suché záchody. Máme také strážní věž. Zásobování pitnou vodou je zajištěno z kolaudované studny v lese nad táborem s každoročním atestem. Pro lepší představu o místě konání navštivte táborovou fotogalerii.Stravování:Stravování bude zajištěno 5x denně: snídaně, přesnídávka, oběd, svačina, večeře. K dispozici bude čaj a voda po celý den. Káva na požádání v kuchyni. Veškeré jídlo bude připravováno zkušeným personálem. Na diety, potravinové alergie a specifické stravovací návyky účastníků nemůže být brán zřetel.Ubytování:Účastníci budou ubytováni v plátěných stanech s dřevěnou podsadou. Každý stan je vybaven dřevěnou podlahou a dvěma dřevěnými postelemi bez matrací. Každá rodina může mít k dispozici dva takovéto stany.
 

Doprava

Doprava na a ze základny v Kletečné je individuální. Parkování po celou dobu konání tábora bude možné v blízkosti základny.• Příjezd na tábor bude 26.06.2016 od 12:00 do 14:00 hodin.• Odjezd z tábora bude 01.07.2016 do 11:00 hodin.• V případě naplnění kapacity je každá další přijatá přihláška zařazena v pořadí jak přišla do seznamu „NÁHRADNÍKŮ“ a v případě odhlášení již přijatých účastníků vždy první v pořadí náhradníků postupuje na uvolněné místo.• V případě volných míst pokračuje distribuce přihlášek.
 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář