Opravdu?

CraftCamp Boskovice

Přejít na hodnocení

Pořadatel: ZR Games s.r.o.

Aktualizováno: 10.11.2016 00:00

Základní informace

Miluješ svět postavený z kostiček a umíš se zorientovat v neznámém prostředí? Bez problémů dokážeš zabít kdejakou potvoru a překážky tě neděsí? V MineCraftu jsi jako doma, dokážeš si ho užít a víš jak přežít?
Datum:
01.07.2017 - 15.08.2017
Věk:
8 - 18 let
Kapacita:
100
Základní cena:
5 990 Kč

Kontaktní osoba

 
605852327

Místo konání

Náměstí 9. května  2a
680 11 Boskovice
Blansko
Jihomoravský kraj
Česká republika

GPS: 49,48707°, 16,65631°

Program

Typ tábora: Počítačové
Ubytování: Budova

Program
POJĎ DO TOHO S NÁMI!Každý den si 2 – 3 hodiny užiješ na PC. Čeká tě celotáborová hra s MineCraftem.Naučíš se nové fígle a jak pokořit i ty nejzáludnější překážky.CraftCamp není jen o počítačích. Další čas využiješ na maximum. Zúčastníš se dobrodružné expedice do přírody. Teš se na akční MineCraft bojovku.Užiješ si sportovní hry na skvěle vybaveném sportovišti. Zlepšíš si své reflexy, taktické a strategické uvažování. Večer si upečeš buřta na pořádném ohni a vymyslíš strategii na další den.Obklopí tě samí profíci. Až po prázdninách přijdeš do školy, spolužáci budou valit bulvy, co všechno tě vedoucí a sportovní trenéři na táboře naučili.Na památku dostaneš speciální táborové tričko a náramek. Bude to fakt jízda, nebudeš chtít domů!
 

Okolí

Na Moravě probíhají tábory v krásném areálu domova mládeže v Boskovicích. Táborníci jsou ubytováni ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích v buňkách s vlastním WC. Na každém podlaží je k dispozici koupelna a čajová kuchyně. Stravování je zajištěno v profesionální jídelně.Součástí Domova Mládeže jsou dvě společenské místnosti. Areál nabízí perfektní školní sportoviště (posilovna, sportovní hala, bazén, přetlaková hala, venkovní hřiště s umělým povrchem). Nedaleko areálu se nachází koupaliště.PC učebna je vybavena moderními počítači s rychlými procesory, našlápnutými grafickými kartami a LCD monitory zajišťujícími vynikající podmínky pro hraní a výuku.
 

Doprava

Doprava individuální.
 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář