Opravdu?

1. turnus - Kouzelný tábor na Vysočině

Pořadatel: Volnočasovky SPORT, z. s.

Aktualizováno: 18.11.2022 20:20

Základní informace

Kouzelnický svět stojí na rozcestí. Proslýchá se, že světem opět chodí mocný kouzelník Bludivík, který by mohl změnit současné poměry mezi kouzelníky a uvrhnout současný řád v naprostý chaos a destrukci. Křehký mír je tak opět v ohrožení! A do toho mají malí kouzelníci prázdniny…a ti odvážní, kteří se chtějí na další školní kouzelnický rok připravit, se vydali i na kouzelnický tábor, kde na ně číhají další dobrodružství, výzvy, kamarádství a také nové zkušenosti! 

 

Datum:
SO, 1.–8. 7. 2023
Věk:
6 - 14 let
Kapacita:
25
Základní cena:
5 990 Kč
Poznámka k ceně:
Cena zahrnuje tajuplnou zábavu, nová kamarádství a lásku k přírodě. :) A pro rodiče táborový deníček, který si každý den mohou přečíst, aby zažívali alespoň zprostředkovaně dobrodružství s dětmi. A když nám u toho "vyhládne", tak i 5x denně stravování.

Všechny termíny

1. turnus - Kouzelný tábor na Vysočině
SO, 1.–8. 7. 2023
5 990 Kč
NE, 9.–16. 7. 2023
5 990 Kč

Kontaktní osoba

Hana Pazderová
 
607893690

Místo konání

Rozsochy  92
592 57 Rozsochy
Žďár nad Sázavou
Kraj Vysočina
Česká republika

GPS: 49,52506°, 16,19715°

Program

Malí i větší kouzelníci si vyzkouší různé hry, vyrobí si kouzelnické pomůcky, naučí se nová kouzla, potrénují svoji hbitost a pozornost řešením různorodých úkolů, seznámí se s přírodními silami a také si užijí spoustu zábavy s kamarády.

 

Na táboře si vyzkoušíme méně či více tradiční sportovní hry individuálního i skupinového charakteru, vyrazíme na výlet, opečeme si špekáčky a zazpíváme s kytarou. A také si budeme povídat o všem kolem nás!

Pohyb a aktivity v přírodě jsou skvělým prostředkem pro posílení smyslu pro fair play a vyrovnávání se s pocity výhry i prohry. Tábor je krásným prostředím pro to vyzkoušet si mnoho nového a zjistit, co nás baví více či méně. Od každého si totiž „okusíme“ něco. Mezi pohybovými aktivitami budeme kreslit, hledat odpovědi na zapeklité otázky nebo se koupat!

Specifikum našich táborů:

  • kolektiv dětí do počtu 25, děti nejsou rozdělené do oddílů (takže sourozenci, kamarádi různého věku spolu mohou zažívat různá dobrodružství)
  • v penzionu jsou v době konání pouze malí táborníci, takže jejich aktivity nic neruší
  • zajímavé prostředí vesnice, penzion je hned vedle lesů a luk
  • na táboře vládne rodinná atmosféra, všichni se společně známe
  • díky menším skupinám dětí je možné se více soustředit na osobnostně sociální rozvoj dětí, vedení reflexí a využívání zážitkové pedagogiky v každodenní činnosti
  • tábor je vhodný i pro úplné táborové začátečníky, díky individuálnímu přístupu jsme schopni pomoct začínajícím táborníkům pomoct s adaptací na táboře

Jako každý rok budou mít možnost rodiče prožívat prázdninová dobrodružství na dálku se svými dětmi prostřednictvím táborových deníčků a každodenního informování na Facebooku.

Jak vypadá takový táborový deníček se můžete podívat zde:

Sportmánia I. v roce 2022

Sportmánia II. v roce 2022

Další táborové deníčky z let 2021, 2020 a 2019 jsou dostupné na naší webové stránce www.VolnočasovkySPORT.cz.

 

Okolí

Ubytování v apartmánech

Ubytování dětí během celého tábora bude v apartmánech v malebné vesnici Rozsochy v penzionu U Pazderů (Rozsochy 92, 592 57). Účastníci jsou tedy ubytováváni ve třech apartmánech s celkovou kapacitou 25 – 30 lůžek, každý apartmán má své sociální zařízení i malou kuchyňku. Hned u penzionu je možnost parkování.

Vybavení penzionu 

Součástí ubytování je travnaté hřiště, společenská místnost i venkovní posezení nejenom pod pergolou. Výhodou místa pobytu je bezprostřední kontakt s přírodou, kapacita ubytování vybízí, aby zde byly ubytovány pouze děti z tábora. Tato podmínka je pro nás klíčová, aby bylo možné s dětmi vytvořit skupinu, v níž si budou vzájemně rozumět.

Výlety a okolí

Tato lokalita je příhodná k podnikání různorodých výletů do přírody, k vodě a při tom v blízkém městě Bystřice nad Pernštejnem můžeme využít skvěle vybavenou sportovní halu s vnitřním i venkovním bazénem.

Penzion se nachází na vesnici, takže se jedná opravdu o pobyt v přírodě. Hned u penzionu jsou pole, lesy a louky. Pokud vyjde pěkné počasí, určitě navšítívíme i blízký Domanínský rybník.

 

 

 

 

 

 

 

Doprava

Do ceny není započítaná doprava, udělejte si výlet na Vysočinu den předem a prodlužte si prázdninová dobrodružství.

Pokud byste chtěli přijet vlakem, je možné se s organizátory domluvit, aby pro Vás zajeli na vlakovou zastávku Rozsochy.

 

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář