Opravdu?

Lukostřelecký tábor 2021

Pořadatel: Lukoklub, z. s.

Aktualizováno: 01.04.2021 21:34

Základní informace

Tábor s výukou tradiční lukostřelby, pro začínající i pokročilé střelce. Kolektivní, sportovní a terénní hry. Doporučený věk 8 - 16 let. Vhodné pro fyzicky a psychicky zdatné děti. Zážitek, zábava a zodpovědnost.

Nejvíce Vám prozradí naše videa: https://www.youtube.com/watch?v=XCfDVuGcI0U

nebo https://youtu.be/MSCBiplDG04

Datum:
03.07.2021 - 16.07.2021  
Věk:
8 - 17 let
Kapacita:
30
Cena:
4 900 Kč
Poznámka k ceně:
nic víc neplatíte

Kontaktní osoba

Leontýna Babuková
 
736769184

Místo konání

uprostřed lesa  
 19
364 52 Pšov  –   Borek
Karlovy Vary
Karlovarský kraj
Česká republika

GPS: 50,06494°, 13,13626°

Program

Náplní tábora je alespoň z 1/3 lukostřelba, její teorie (v deštivých dnech) a praxe. Zbylý čas je věnován táborovým aktivitám (oddílové službě, společným s sportovním hrám, táboření pod širým nebem, táborovým ohněm atd.).
V době odpočinku se děti mohou věnovat vlastním klidovým aktivitám, deskovým hrám, zpěvu při kytaře a dalším činnostem. Nezanedbatelnou součást tvoří i celotáborová hra spjatá s lukostřelbou.
Celkově si klademe za cíle ukázat dětem možnosti, které mají v lukostřelecké činnosti; krásu volného času bez technických vymožeností a posilování mezilidských vztahů v rámci kamarádství a vztahu k přírodě.

Okolí

Areál dětského tábora se nachází nedaleko obce Borku u Žlutic v okrese Karlovy Vary. Tábor se rozkládá na palouku, obklopen lesem a řečištěm Boreckého potoka. Tábořiště je kompaktnější a vybavení je skromné: stany s podsadou a podlážkou (postele do L), pevná dřevěná jídelna s kuchyní, zastřešená dřevěná umývárna (sprchy s teplou vodou a koryta), suché latríny, sportovní hřiště a lukostřelecká stanoviště. To vše vynahrazuje pobyt v lůně přírody s vynikajícími možnostmi pro využití intuitivní lukostřelby. Nabízí se zde velký prostor pro terénní a sportovní vyžití a odpočinek od městského života.

Doprava

Vlastní do místa konání. Podrobný popis obdrží rodiče emailem.

Nedaleko tábořiště je vlaková zastávka Borek.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář