Opravdu?

LYŽAŘSKÝ TÁBOR – ŠUMAVA, ŠPIČÁK

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Společnost SINDIBÁD

Aktualizováno: 09.11.2021 14:15

Základní informace

Místo konání: Národní park Šumava, Železná Ruda.

Ubytování: Pohodové ubytování na Belvederské chalupě v nejhezčí ulici v Železné Rudě, ve 2–5 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (wc, sprchový kout), ledničkou, wifi.

Strava: Česká plná penze včetně nápojů přímo na penzionu (obědy a odpolední svačiny formou balíčku).

Doprava: Podle počtu účastníků moderním autobusem či minibusem, který po celou dobu zůstává v místě a denně nás přepravuje na sjezdovky.

V ceně tábora: Strava včetně nápojů, ubytování, doprava, vedoucí, lyžařští instruktoři, zdravotní dozor, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku.

V ceně tábora není: Výlety, jídlo a pití do autobusu na cestu tam, lyžařská permanentka.

Datum:
NE, 6.–19. 3. 2022
Věk:
9 - 99 let
Základní cena:
5 970 Kč

Turnusy

NE, 6.–12. 3. 2022
5 970 Kč
NE, 13.–19. 3. 2022
5 970 Kč

Kontaktní osoba

Irena Koberová
 
777883434

Místo konání

 
Železná Ruda
Plzeňský kraj
Česká republika

GPS: 49,53422°, 12,66315°

Program

O táboře Lyžařský tábor pořádáme v termínech jarních prázdnin, neváhejte tedy na chvíli vypustit z hlavy školu a pojeďte si užít s námi sníh. Jsme dobrá parta dětí i vedoucích, prožijete nezapomenutelné okamžiky. Lyžařský tábor je určen pro ty, kteří chtějí o jarních prázdninách aktivně odpočívat. Tábory jsou pojaty jako lyžařské, tedy lyžování od 10 do 16 hodin po dobu 7 dní, dle zdatnosti dětí. V případě únavy lze na sjezdovkách samozřejmě odpočívat či se občerstvit v některém z bufetů. Na svazích jsou dvě restaurace, moderní vyhřívaný velkokapacitní stan a kiosek. Všechny mají možnost posezení a zakoupit si v nich lze studené i teplé nápoje a rovněž studená i teplá jídla.

 

Okolí

O místě pobytu

Šumava je rozsáhlé pohoří na hranicích Česka, Rakouska a německého Bavorska. Pohořím prochází hlavní evropské rozvodí mezi Severním a Černým mořem. Železná Ruda se nachází na hranici Národního parku Šumava a je to jedno z nejoblíbenějších šumavských sportovních a turistických středisek.

Šumavský Ski&Bike Špičák patří ke stálicím TOP českých lyžařských areálů, přitom cenově nejpřívětivějším. Lyžařské středisko Špičák se rozkládá 5 kilometrů od hranic s Německem a 85 kilometrů od Plzně v nadmořské výšce 865 až 1202 metrů. Jedná se o nejlepší lyžování na české straně Šumavy. Na 8 kilometrech sjezdových tratí najde své místo každý od začátečníků až po profesionální lyžaře. Celkem je k dispozici 9 hlavních sjezdovek, které jsou děleny podle obtížnosti: 6 modrých, 2 červené a 1 černá. Snowboardisté mohou navštívit kvalitní snowpark, 88% všech tratí je uměle zasněžováno.
Cena permanentky je 2420 Kč (věk do 15,99 let), 2965 Kč (16-17,99 let) a 3405 Kč (nad 18 let).

 

Doprava

O programu

Na lyžařský tábor na Šumavu vyjíždíme v dopoledních hodinách z Prahy. Cesta trvá cca 2,5-3 hodiny. Hned první příjezdový den nebudeme zahálet a jdeme lyžovat. Následujících šest dní budeme pravidelně jezdit naším sindibádským autobusem lyžovat do lyžařského centra Špičák. Lyžováním tedy strávíme 7 dní!
V ceně poukazu není, z důvodů organizačních, pití k obědu. To si musí každý zakoupit sám v některém z bufetů přímo na sjezdovce.

Rekreace se mohou zúčastnit i dospělí, a to včetně rodin s dětmi. Rodiče mohou denně zdarma na 1/2 dne umístit své dítě do některého z oddílů, kde se o něho postarají naši vedoucí či lyžařští instruktoři.

Pro ty, kteří chtějí večery trávit odpočinkem, je v penzionu připravena televize, video, stolní hry (Scrabble, šachy, Dostihy a sázky, Mariášové i Kanastové karty, karetní hra Bang… ). Teenageři pak mají možnost společně se svými vedoucími navštívit diskotéku nebo si zahrát kulečník či stolní fotbal v místní hospůdce.

Jak je to s táborovým výletem

Krytý plavecký areál Klatovy: Naplánovali jsme pro relaxaci a umocnění zážitků na lyžařském táboře odpolední výlet naším autobusem do plaveckého areálu v Klatovech. Zde na vás čekají 25 metrový plavecký bazén a relaxační bazén s atrakcemi, jako jsou tobogan, zážitková jeskyně, divoká řeka, protiproud, perličková lůžka, vířivka a chrliče. Pro děti je připraven malý dětský bazén. Cena 380 Kč/os (autobusová doprava, doprovod vedoucího, vstupné).

 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář