Opravdu?

Léto bez hranic 3 - Sherlock Holmes

Pořadatel: DĚTI BEZ HRANIC - táborový spolek

Aktualizováno: 25.02.2021 08:45

Základní informace

Tradiční, přátelský, letní dětský tábor v krásné přírodě s programem plným soutěží a her, celotáborovou hrou, koupání v táborovém bazénu, výletů, diskoték a další letní zábavy. 

Datum:
25.07.2021 - 06.08.2021  
Věk:
6 - 17 let
Cena:
5 749 Kč
Poznámka k ceně:
Dále nabízíme cestovní pojištění, táborové tričko, výlet do aquaparku, fotografie z tábora, vysoké lanové aktivity nebo projížďku na koni (více na www.detibezhranic.cz).
WWW:
Přihláška:
Druh tábora:
Ubytování:

Kontaktní osoba

Barbora Kašíková
 
774 733 322

Místo konání

Rekreační středisko Jordán  
 453
410 02 Malé Žernoseky
Litoměřice
Ústecký kraj
Česká republika

GPS: 50,54221°, 14,02100°

Program

V areálu tábora  se kromě zázemí nachází velká zděná jídelna,  klubovny, sociální zařízení, marodka, 2 zděné budovy s pokoji pro menší děti, dřevěné chatky pro střední a starší děti, sportoviště (hřiště na malý fotbal, volejbal, přehazku), ohniště, obchůdek s občerstvením pro děti a bazény jen pro naše táborníky.

  • malé a menší střední děti budou ubytovány v pokojích ve zděných táborových bungalovech s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou pro 4-6 dětí. Pokoje jsou vybaveny postelemi, skříněmi, poličkami, nočními stolky, věšáčky. Pro každou část je k dispozici samostatné WC a umyvadlo (sprchy jsou společné). 
  • starší střední a nejstarší děti budou ubytovány v příjemných klasických dřevěných táborových chatkách pro 4 děti. Chatky jsou vybaveny postelemi, skříněmi, stolečkem a židlemi. Sociální zařízení pro děti ubytované v chatkách je společné.

Okolí

Rekreační středisko Opárno  se nachází v krásném a lesnatém kraji. Opárenské údolí je říční údolí Milešovského potoka v blízkosti obce Velemín po Malé Žernoseky. U vsi Oparno se na ostrohu nad údolím tyčí zřícenina hradu Opárno. Okolí tábora je jako stvořené pro táborové hry, zážitky a dobrodružství. Středisko bude celé pro náš tábor. 

Doprava

Doprava na tábor je zajištěna autobusy z Prahy a zpět. Samostatná doprava na tábor a z tábora je možná.

Místo odjezdu/příjezdu: Praha 9 - Letňany, přesné místo bude upřesněno v propozicích k táboru, které rozesíláme cca 30 dní před zahájením tábora.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář