Opravdu?

StyleCamp

Přejít na hodnocení

Pořadatel: ZR Games s.r.o.

Aktualizováno: 10.11.2016 00:00

Základní informace

StyleCamp je tábor o stylu, ale nejen o něm. Nejde pouze o oblékání, účes a make-up. Styl vychází z tebe sama – je to způsob komunikace, vystupování i volba koníčků a aktivit. Přijeď na StyleCamp a předveď všem, kdo jsi!
Datum:
01.07.2017 - 15.08.2017
Věk:
10 - 18 let
Kapacita:
100
Základní cena:
5 990 Kč

Kontaktní osoba

 
605852327

Místo konání

Domova Mládeže  597
387 01 Volyně
Strakonice
Jihočeský kraj
Česká republika

GPS: 49,16440°, 13,88501°

Program

Typ tábora: Pro dívky
Ubytování: Budova

Program
CO TĚ ČEKÁ?Super program speciálně připravený pro všechny moderní holky. Hudba, tancování, kreativní tvorba, aktivity v přírodě, focení, natáčení a spousta další super zábavy.Samozřejmostí jsou také tradiční táborové aktivity – noční stezka odvahy, táborák, celodenní výlet, koupání a diskotéka.Setkání s beauty vlogerkami a Youtubery. Na StyleCampu máš jedinečnou možnost s nimi pokecat a třeba i natočit zajímavé video. Workshopy s odborníky v oblasti zdraví a krásy.StyleCamp probíhá ve stejném areálu s dalšími super tábory - VideoCamp a PlayCamp – máš tak skvělou možnost poznat nové kamarády nebo Youtubery právě z těchto campů, stejně jako se bavit při společných aktivitách.
 

Okolí

Táborový areál se nachází v krásném městě Volyně v jižních Čechách. Táborníci jsou ubytováni v plně vybavené internátní škole. Ubytování je v 2 - 3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Stravování je zajištěno v profesionální jídelně.Venkovní sportoviště je vhodné pro hry jako volejbal, přehazovaná a aktivity jako tanec nebo jiné cvičení. Nedaleko areálu se nachází koupaliště. V případě špatného počasí je k dispozici nadstandardně vybavená tělocvična s horolezeckou stěnou a rovněž malé fitko.
 

Doprava

Chcete jet na StyleCamp a nemáte se tam jak dostat? Zajistili jsme pro Vás autobusovou dopravu, která Vás dopraví z nástupních míst až na StyleCamp a zpátky. Stačí jí přiobjednat jako doplňkovou službu u registrace.
 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář