Opravdu?

Adrenalinový Atábor

Pořadatel: Dobrý spolek

Aktualizováno: 26.10.2020 11:35

Základní informace

Chceš začít posouvat své hranice a zažít veliké dobrodružství na adrenalinovém táboře? Rád trávíš čas venku, v  lese nebo vymýšlíš, jak by se dalo přežít bez veškerých věcí? Tak pojeď s  námi na adrenalinový tábor, kde poznáš nové kamarády, se kterými budete společně překonávat různé situace a úkoly! Na adrenalinovém táboře zažiješ věci, které bys normálně nezažil a nuda to rozhodně nebude!  

Adrenalinové hry a připravené úkoly jsou zábava, ale hlavní je BEZPEČNOST, proto máme zdravotníky, kteří působí jako lékaři, takže o bezpečí dětí je dobře postaráno!

Datum:
25.07.2021 - 06.08.2021  
Věk:
10 - 17 let
Cena:
6 850 Kč
WWW:
Přihláška:
Druh tábora:
Zaměření tábora:
Ubytování:

Turnusy

25.07.2021 - 06.08.2021  
6 850 Kč

Kontaktní osoba

Markéta Řičánková
 
608555600

Místo konání

Rekreační areál Sobeňák  
Starý Rožmitál  148
262 42 Rožmitál pod Třemšínem  –   Starý Rožmitál
Příbram
Středočeský kraj
Česká republika

GPS: 49,62526°, 13,84312°

Program

Adrenalinový tábor je připraven pro všechny děti od 10 do 17 let. Může s  námi jet dítě, které prostě jen rádo tráví čas v  lese, nebo zkušenější zálesák, který už nějaké zkušenosti má. Program máme uzpůsobený tak, aby se v  něm našel každý.  

Jaký je program?
Veškerý program na táboře je vedený kvalifikovanými vedoucími v  oboru. Náš tábor určitě není žádná vojenská škola! Vedoucí adrenalinového tábora jsou vášniví cestovatelé a mají mnoho zkušeností s  dobrodružstvím v přírodě, které chtějí předat dětem.   

Pro koho je tábor vhodný? 
Náš tábor je vhodný pro všechny děti od 10 do 17 let. Počítejte ale s  každodenním chozením, adrenalinem, navozením různých situací, které musí děti společně vyřešit, pomoci kamarádovi a zvládnout všechny nástrahy, které si pro ně může příroda připravit.  

Bude to děti bavit?
Celý program je připraven tak, aby to zvládli i mladší děti, ale aby byl kvalitní i pro starší. Děti si budou muset pomáhat, mladší budou potřebovat pomoc starších, ale starší nemohou zvládnou vše, jako menší děti. Zkrátka, pro nikoho to nebude nuda! Čekají nás i klasické táborové hry v  lese, na hřišti, takže o pestrý program a zábavu je opravdu dobře postaráno. Tábor má i svou celotáborovou hru a veškeré hry jsou zasazeny do příběhu. Na našem táboře hrajeme divadlo, aby se děti lépe do příběhu vžily a prožívaly celotáborovku s  námi.