Opravdu?

2. turnus - Klasický jarní tábor Dvorská bouda

Pořadatel: Agentura7.cz s. r. o.

Základní informace

Tábor není vhodný pro lyžařské začátečníky. Přijímáme děti alespoň s minimální lyžařskou zkušeností (vyjetí na vleku, schopnost zabrzdit)

Klasický tábor pro milovníky zimních radovánek a táborových her. Dvorská bouda se nachází na vrcholcích Krkonoš a vybízí k výletům a poznávání krás pohádkově zasněženého národního parku. Pro sportovně založené zájemce jsou zde k využít místní vleky a možnost zalyžovat si.

Datum:
28.02.2021 - 07.03.2021  
Věk:
8 - 17 let
Kapacita:
20
Cena:
4 990 Kč
WWW:
Přihláška:
Druh tábora:
Zaměření tábora:
Ubytování:

Všechny termíny

21.02.2021 - 28.02.2021  
4 990 Kč
2. turnus - Klasický jarní tábor Dvorská bouda
28.02.2021 - 07.03.2021  
4 990 Kč
07.03.2021 - 14.03.2021  
4 990 Kč

Kontaktní osoba

 
+420 773 656 582

Místo konání

Strážné v Krkonoších  111
542 21 Pec pod Sněžkou
Trutnov
Královéhradecký kraj
Česká republika

GPS: 50,71337°, 15,69019°

Program

PROGRAM TÁBORA

 • stavění sněžných soch a iglú
 • bobování a sáňkování
 • klasický táborový program (hry, soutěže, promítání filmu, opékání buřtů, závěrečná diskotéka)
 • sauna
 • pro odvážné „polárníky“ přenocování ve speciálním stanu
 • využití místních vleků (lyžování je zcela závislé na sněhových podmínkách, pouze pod dozorem táborových vedoucích)

Lyžujeme vždy jen půl dne, ale ani po ostatní čas se děti nenudí, čekají je horské výlety, zábava na sněhu – bobování, sáňkování, stavění sněhuláka, či hloubení iglú. A ještě děti čekají senzační hry, jako jsou: Horníci, ksichty, pohybová tichá pošta, hututu, vlajkovaná na sněhu, molekuly a spousta dalších.

Proběhne i karneval na lyžích a nebudou chybět ani konečné závody!
V polovině kurzu je pro děti naplánovaný odpočinkový den spojený s výletem

Lyžování bude probíhat sjezdovce Friesovy boudy – 900m dlouhá rodinná sjezdovka s minimálním počtem lidí

Dvorská bouda nabízí adrenalinový zážitek, a to přenocování ve speciálním stanu se špičkovým spacákem určeným do extrémních podmínek (až do mínus 30 °C). K výbavě samozřejmě patří také hygienická vložka do spacáku a výborně izolující karimatka. Odvážlivci si tak mohou vyzkoušet, jaké to je být polárníkem a přenocovat u Dvorské. Přímo v hotelu je dětem pro zpestření tábora k dispozici finská sauna, pingpongový stůl a fotbálek. Ve večerním programu si zahrajeme hry, zasoutěžíme si, promítneme film, opečeme buřty a zatančíme na závěrečné diskotéce. Program a výlety jsou zcela závislé na aktuální předpovědi počasí a kondici jednotlivých účastníků.

Okolí

Děti jsou ubytovány přímo na Dvorské boudě ve vícelůžkových pokojích, nově zrekonstruované sociální zařízení (oddělené WC a sprchy pro kluky a pro holky) je na patře. V hotelu je k dispozici sauna, pingpongový stůl, stolní fotbálek, společenská místnost a lyžárna.

Strava je zajištěna 5x denně včetně celodenního pitného režimu (čaj, voda se šťávou, voda). Doporučujeme dětem přibalit nejen láhev na vodu, ale i termosku na teplý čaj. Snídaně jsou formou švédského stolu (máslo, med, marmeláda, paštika, sýry, uzeniny, cereálie, jogurt, ovoce, zelenina, domácí pečivo, čaj, džus, mléko apod.). Na dopolední svačinu děti dostávají ovoce a sušenku nebo domácí moučník. Oběd je servírovaný, skládá se z polévky a hlavního chodu. Na odpolední svačinu připravíme domácí pomazánku s pečivem nebo se sýrem a šunkou či jogurt s cereáliemi. Večeře je taktéž servírovaná a skládá se z hlavního chodu. 

Na tábor přijímáme děti s bezlepkovou dietou, vegetariány, vegany a děti s různým omezením ve stravě. Informace o požadavcích na úpravu jídelníčku prosím uveďte do poznámky v přihlášce na tábor nebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem (tabor@agentura7.cz, tel: +420 774 718 496). Bezlepková strava je za jednorázový příplatek 300 Kč.

Doprava

Jako hlavní odjezdové místo autobusu je z Prahy Černého Mostu, po cestě lze zastavit také v Mladé Boleslavi nebo v Nové Pace. Sraz účastníků je vždy 15 minut před uvedeným časem. Změny v dopravě je nutné z organizačních důvodů nahlásit nejpozději 7 dní před nástupem na tábor. Pozdějším změnám nemusí být vyhověno vzhledem ke kapacitě autobusu. U autobusu bude přítomen vedoucí, který děti odbaví. Všechna zavazadla vybavte jmenovkou.

 • Praha – cesta mezi Makrem a Hornbachem, ulice Chlumecká
 • Mladá Boleslav – OC Olympia, menší parkoviště hned vpravo za kruhovým objezdem

Odjezd na tábor:

 • 14:30 hodin – Praha Černý Most
 • 15:00 hodin – Mladá Boleslav

Příjezd z tábora:

 • 13:00 hodin – Mladá Boleslav
 • 13:45 hodin – Praha Černý Most

Nenaplní-li se kapacita mikrobusu, organizátor tábora zajistí přepravu účastníků přímým linkovým spojem v doprovodu vedoucích, popřípadě osobními automobily. Rodiče budou včas informováni.

Dvorská bouda není v zimě dostupná osobním automobilem. Sraz účastníků je na záchytném parkovišti ve Strážném-Lomu, GPS: 50°40'44.878"N 15°37'11.244"E, odtud jsou děti k boudě dopraveny rolbou nebo sněžným skútrem.

 • Příjezd na tábor: sraz účastníků v 16:30 hodin nástupního dne turnusu na záchytném parkovišti ve Strážném-Lomu
 • Odjezd z tábora: sraz účastníků v 11:00 hodin posledního dne turnusu na záchytném parkovišti ve Strážném-Lomu

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář