Opravdu?

FLORBALOVÝ TÁBOR

Pořadatel: Společnost SINDIBÁD

Aktualizováno: 30.01.2023 14:29

Základní informace

Tento nově vytvořený tábor zaměřený na florbal povedou zkušené hráčky týmu druholigového ženského týmu SK Florbal Benešov v čele s dlouholetou trenérkou dětských kategorií. Děti rozdělíme do oddílů dle jejich dovedností, aby pro každého účastníka tábora byly tréninky přínosné a aby se každé dítě mohlo ve svých dovednostech zlepšovat. Zaměřujeme se nejen na florbalové dovednosti, ale i všeobecnou zručnost, fyzičku a týmového ducha každého jednotlivce. Z florbalových dovedností budeme pilovat správně provedenou střelbu, přesné přihrávky, vedení míčku a souhru hokejky a balonku. V neposlední řadě seznámíme mladé florbalisty s pravidly florbalu, které bude prezentovat zkušený rozhodčí.

Datum:
SO, 22.–29. 7. 2023
Věk:
9 - 18 let
Kapacita:
21
Základní cena:
5 370 Kč

Kontaktní osoba

Irena Koberová
 
777 883 434

Místo konání

Jizerská  
463 62 Hejnice
Liberec
Liberecký kraj
Česká republika

GPS: 50,87946°, 15,17942°

Program

Naše florbalové tábory jsou pro sportovně a soutěživě naladěné kluky a holky od 9 do 18 let. Nezáleží na tom, zda s florbalem začínáte nebo jste pokročilými florbalisty. Stačí mít pouze chuť aktivně sportovat. Přijeďte si užít parádní tábor plný her a soutěží, při kterém bude k dispozici tělocvična a veškeré potřebné vybavení. U nás nezažiješ nudu, strávíš skvělý týden plný sportovních aktivit, v bezva kolektivu a v duchu fair-play. Určitě najdeme čas i na klasické táborové aktivity – výlet, koupání, ohýnek, kytara. Naše tábořiště nabízí i možné doplňkové sportovní aktivity, jako je trampolína, stolní fotbálek, ping-pong.Naše florbalové tábory jsou pro sportovně a soutěživě naladěné kluky a holky od 9 do 18 let. Nezáleží na tom, zda s florbalem začínáte nebo jste pokročilými florbalisty. Stačí mít pouze chuť aktivně sportovat. Přijeďte si užít parádní tábor plný her a soutěží, při kterém bude k dispozici tělocvična a veškeré potřebné vybavení. U nás nezažiješ nudu, strávíš skvělý týden plný sportovních aktivit, v bezva kolektivu a v duchu fair-play. Určitě najdeme čas i na klasické táborové aktivity – výlet, koupání, ohýnek, kytara. Naše tábořiště nabízí i možné doplňkové sportovní aktivity, jako je trampolína, stolní fotbálek, ping-pong.

 

Okolí

Tábořiště u Sindibáda, Chráněná krajinná oblast Jizerské hory, Hejnice, okres LiberecTábořiště u Sindibáda, Chráněná krajinná oblast Jizerské hory, Hejnice, okres Liberec

 

Výlet na táboře

1.výlet: Na táboře jsme naplánovali výlet do libereckého bazénu, který je takovým malým aquaparkem. Nabízí totiž malý i velký plavecký bazén, Kneippův chodník, čtyřdráhovou nerezovou skluzavku, vlny, vířivku i tobogan. Velmi oblíbená je divoká řeka s vířivkou, jeskyní a nuceným plaváním, s teplotou vody 26°C. Cena 380 Kč/os (autobusová doprava, vstupné, doprovod vedoucích).

2.výlet: Nově také poskytujeme výlet vlakem do liberecké iQLANDIE. Jedná se o čtyřpatrové vědecko-zábavní centrum, které ti přiblíží vědu hravou formou. Navštívíme expozice o více než 400 interaktivních exponátů, které pracují ve vědních oborech jako astronomie, geologie, chemie, fyzika, matematika, zeměpis. Cena 390 Kč/os (vlaková doprava, vstupné, doprovod vedoucích).

 

Doprava

Autobusem z Prahy, Brna, Liberce nebo vlastní doprava přímo do Hejnic