Opravdu?

Skautský letní tábor Dvojky Příbram

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Junák - český skaut, středisko Hiawatha Příbram, z. s.

Aktualizováno: 26.05.2020 16:44

Základní informace

Skautský letní tábor pro kluky i holky od 6 do 13 let.
Datum:
19.07.2020 - 01.08.2020  
Věk:
6 - 13 let
Cena:
3 300 Kč

Kontaktní osoba

Ing. et Ing. Stanislav Vojíř, Ph.D.
 
732 302 562

Místo konání

 
Příbram
Středočeský kraj
Česká republika

GPS: 49,78226°, 14,19736°

Program

Program
Nejsme komerční organizace, která nabízí pouze volnočasový program. V rámci výchovného působení dle zásad skautingu se snažíme o individuální přístup ke každému dítěti, respektujeme jeho osobnost, ale zároveň mu pomáháme začlenit se do skupiny jeho vrstevníků. Letní tábory jsou tradičním každoročním vyvrcholením našich celoročních aktivit, které sestávají především v pořádání celovíkendových výprav nejméně jedenkrát za měsíc, pravidelných schůzek každých týden (děti jsou rozděleny do tří skupin dle věkových kategorií) a celé řady dalších akcí. Na tábory jezdíme v menším počtu, díky čemuž máme možnost se zabývat potřebami každého dítěte. V programu tábora se děti mohou těšit na řadu výletů, celotáborovou hru (její téma je jako každoročně překvapením), táborové ohně a zpěv s kytarou, lanové aktivity, práci s GPS, koupání a celou plejádu dalších činností, se kterými se děti jinde nesetkají. Program a chod tábora zajišťují vedoucí kvalifikovaní s akreditací MŠMT a kvalifikací Zdravotník zotavovacích akcí.

Okolí

Tábořiště se nachází v malebné přírodě, odděleně od ruchu civilizace v blízkosti lesů a řeky Kocáby. Ubytování bude zajištěno ve stanech s podsadou.

Doprava

Doprava na tábor je organizována centrálně, přičemž odjíždět se bude z Příbrami. Cena dopravy je zahrnuta v celkové ceně tábora. Veškeré podrobnosti k odjezdu se včas dozvíte na našich internetových stránkách a předtáborové rodičovské schůzce, na kterou budete v dostatečném předstihu pozváni.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář