Opravdu?

Letní dětský tábor ADAM z.s.

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Letní dětský tábor ADAM z.s.

Aktualizováno: 26.02.2020 19:08

Základní informace

Program tábora je zaměřen na děti věkové kategorie 5 až 15 let. Jeho hlavní náplní je celotáborová hra. Děti v průběhu tábora hrají zajímavé hry, které je obohacují o různé aspekty. Všechny hry jsou spojené s ústředním tématem. I když hlavní táborovou „dominantou“ je celotáborová hra, pro děti je připravena celá řada dalších různorodých aktivit. Mezi každoroční, dětmi oblíbené, aktivity patří jízda na koních, koupání, jarmark či sportovní turnaje. V areálu tábora mohou děti ve volném čase využívat sportovní pomůcky anebo hrát jiné kolektivní a společenské hry. Celý tábor absolvuje během tábora dva celodenní výlety do okolí. 

 

Datum:
18.07.2020 - 01.08.2020  
Věk:
5 - 15 let
Cena:
4 200 Kč
WWW:
Přihláška:
Druh tábora:
Zaměření tábora:
Ubytování:

Kontaktní osoba

Karolína Baráková

Místo konání

Rapotínská Samota  
 
Šumperk
Olomoucký kraj
Česká republika

GPS: 49,98928°, 17,00594°

Program

Celotáborová hra 2020 - EGYPT
Ahoj táborníku! Máš volno dva týdny v červenci 2020? Pokud ano, přenes se s námi do období starověkého Egypta. Známá vládkyně Kleopatra má problémy a potřebuje právě TVOU pomoc. Egypt začíná ohrožovat sílící skupina kněžích, která chce ovládnout celou říši a pohltit ji zlem. Přidej se k nám a překaz tuto zkázu. Čekáme na tebe! 
Pro přihlášení stačí vyplnit přihlášku zde.

Okolí

Náš tábor se nachází v malebném údolí Rapotínské Samoty, nedaleko Šumperka. Do tábora vede lesní cesta z Rejchartic.

Když dojedete až k táboru, uvidíte rozlehlou louku, která nám umožňuje hrát spoustu zážitkových her. Uprostřed této krásné louky se nachází stany s podsadou, kde děti bydlí po dvojicích. 

V areálu se také nachází jídelna s kuchyní, kde kuchtíci vaří na polní kuchyni. Podobně jako v táboře není elektřina, není zde ani pitná voda, která je však pravidelně dovážena, proto nám nechybí ani k pití ani k vaření a už vůbec ne k různým radovánkám 😊. Vedle kuchyně se nachází štáb pro vedoucí. Mezi stromy v bezprostřední blízkosti najdeme sprchový kout a suché toalety pro děti a zvlášť pro vedoucí.

Kolem celého tábora jsou rozsáhlé lesy, což je ideální na hry. Pro děti je taky připraven stan se spoustou sportovního nářadí, které slouží k nejrůznějším hrám podobně jako výtvarná skříň plná pastelek, fixek a papíru doplněná o společenské hry. Když nám počasí nepřeje, je možné využít dvě týpí anebo terasu chalupy správce, která je kousek vedle louky. Nedaleko tábora se nachází potůček, ke kterému s dětmi často chodíme, protože nám nabízí příjemné osvěžení během parných dnů. Necelé dva kilometry od našeho areálu je krásná rozhledna Bukovka, odkud si můžeme prohlédnout celé okolí.

Doprava

Doprava není hromadně organizována.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář