Opravdu?

LETNÍ DĚTSKÝ STANOVÝ TÁBOR STĚŽOV

Pořadatel: Přátelé přírody - Upírci, z. s.

Aktualizováno: 02.04.2022 22:51

Základní informace

Již jedenáctý ročník stanového tábora ve Stěžově.

Tradiční stanový tábor usazený v nádherné přírodě u potůčku a lesa daleko od civilizace, přesto se všemi nutnými "vymoženostmi" potřebnými pro táboření - ohniště, kuchyně, umývárky, sprchování teplou vodou, stany s podsadou a indiánská teepee. Na děti čeká celotáborová hra, soutěže, výlety, táboráky a samozřejmě také odpočinek pro nabrání sil na další zážitky ;)

Datum:
SO, 2.–30. 7. 2022
Věk:
7 - 12 let
Základní cena:
1 800 - 3 800 Kč

Turnusy

Kontaktní osoba

Jiří Kloubec
 
725317010

Místo konání

 
262 31 Milín
Příbram
Středočeský kraj
Česká republika

GPS: 49,65489°, 14,10272°

Program

Vaříme si v polní kuchyni a spíme ve stanech s podsadou, zájemci mohou spát v plátěném indiánském teepee ve kterém se staráme o oheň. Zaplavat si chodíme do nedalekého rybníka s pískovou pláží a velmi pozvolným vstupem do vody, ideálním pro menší děti a neplavce.

Odjezd na tábor je možný společně vlakem z Prahy, nebo můžete dítě přivézt individuálně vlastní dopravou až přímo na tábořiště, kde se můžete porozhlédnout a promluvit si s táborovými vedoucími.Cena 3800,- Kč (sourozenci 3700) - na přání vystavíme fakturu nebo potvrzení pro zdravotní pojišťovnu.

Na tento tábor přijímáme děti ve věku od 7 do 12 let (věk v době konání tábora).
Starší děti, které s námi pravidelně jezdily na tento tábor, mohou v případě projevení zájmu jet v roli pomocníků (věk 13 a 14 let).

 

Okolí

Tábořiště je usazeno u lesa a potůčku, daleko od civilizace. Na výlety chodíme na Makovou horu, do okolních lesů a také do civilizace - příbramského aquaparku.

 

Doprava

Jedeme společně vlakem, zavazadla se povezou autem. Je možné přijet až do tábořiště vlastní dopravou.

 

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář