Opravdu?

TÁBORY KROKODÝL z.s.

Přejít na hodnocení

Pořadatel: TÁBORY KROKODÝL z.s.

Aktualizováno: 02.02.2020 21:07

Základní informace

Naše tábory jsou zábavné, kreativní a moderní. Máme pro děti připravenou širokou škálu aktivit a jedinečný koncept dopoledních workshopů, dle výběru a zájmů Vašich dětí (street dance, latino dance, herectví, angličtina, bojové sporty a sebeobrana, vědecké pokusy, výtvarné dílny a další) .
Výborná kuchyně a ubytování. Bazén v areálu tábora. Skvělí vedoucí a atraktivní hosté tábora.

Za naší prací stojí mnoho let praxe a zkušeností práce s dětmi. Proto můžeme nabídnout kvalitu, profesionalitu a serióznost, spolehlivost a vstřícnost.

Datum:
09.08.2020 - 18.08.2020  
Věk:
6 - 15 let
Cena:
4 590 Kč
Poznámka k ceně:
Při přihlášení do 31. března 4390 Kč

Kontaktní osoba

Renata Vavříčková - hlavní vedoucí
 
725 424 567

Místo konání

 
394 68 Žirovnice
Pelhřimov
Kraj Vysočina
Česká republika

GPS: 49,24841°, 15,21138°

Program

Náplní programu tábora jsou dopolední workshopy, odpolední táborové hry a večerní program.

Dopolední aktivity jsme se rozhodli letos značně rozšířit a dětem, tak poskytnout větší možnost výběru aktivit, kterých se budou dopoledne chtít účastnit.

Letos máte na výběr ze 12 dopoledních workshopů, které povedou zkušení a proškolení lektoři.

Náplň a program tábora se snažíme maximálně přizpůsobit všem dětem. Veškeré aktivity i jejich náročnost jsou přizpůsobeny jejich věku a potřebám. Potenciál děti rozvíjíme zábavnou formou zážitků a kolektivních her. Samozřejmě myslíme také na děti, které jsou na táboře poprvé.

Náš tým se skládá s empatických vedoucích s pedagogickým zaměřením a se zkušeností práce s dětmi. Všechny naše vedoucí a pracovníky tábora pečlivě vybíráme a školíme.

Na letošním táboře zažijete spousty dobrodružství objevováním slavného Madagaskaru. Připravili jsme pro vás smršť dobrodružství, zábavy a poznání.  Provedeme Vaše děti tajemným Madagaskarem a jeho nástrahami.
 

A co vše vaše děti zažijí?

Dopoledne

Očekáváte, že se vaše dítě na našem táboře něco nového naučí a nejlépe formou zábavy?

Právě dopoledne je věnováno workshopům, které vaše dítě bude navštěvovat po celou dobu tábora.

Tyto workshopy jsou součástí programu a náplní tábora. Děti pracují ve skupinách pod vedením  profesionálních a zkušených lektorů. Cílem těchto dopoledních workshopů je rozvíjet schopnosti a dovednosti vašich dětí formou zábavy.

Odpoledne

Odpoledne nás překvapí naši přátelé a hrdinové z Madagaskaru. Ti nás provedou toulkami přírody, zábavnými soutěžemi a kvízy, legračními rébusy a tajenkami i akčními soutěžemi. Budeme sbírat tzv. „Madagaskarské penízky“, za které si na konci tábora děti „koupí“ nejrůznější odměny. Bude se konat tzv. velký „Madagaskarský trh“. HuráááJ

Odpolední aktivity budou soustředěny na kolektivní a etapové hry. Nebudou chybět činnosti v přírodě, zahrajeme si zábavné soutěže, vyrazíme na výlety po okolí, půjdeme se koupat a budeme se těšit i na různá překvapení.

Zkrátka nebudeme zahálet, ale zažijeme spoustu legrace a budeme se pořádně bavit. O letních prázdninách je potřeba využít každý den, abychom si společně pořádně užili. Už se také tak těšíte jako my?

Večer

Večerní program nesmí chybět. Společné večery věnujeme posezení u táboráku, zpíváme písničky, opékáme špekáčky apod. Vedoucí a pozvaní hosté připraví zajímavá vystoupení, uspořádáme maškarní bál či diskotéku. Také připravíme večerní táborovou SuperStar, karaoke nebo si zahrajeme divadlo. A když se budeme cítit unavení, vyhlásíme táborový odpočinkový den a nabereme sílu na další dobrodružství.

A co když bude pršet?

V případě nepříznivého počasí máme v záloze náhradní program. Každý oddílový vedoucí má připraveno několik tzv. „mokrých variant“ právě pro případ nepříznivého počasí. Máme v zásobě pestrou škálu vědomostních a kreativních her, sportovních i tanečních aktivit (určených pro vnitřní použití), deskové hry, výtvarné dílny, zpěv a hudbu, promítání filmů a spoustu dalšího.

Velká klubovna a prostorná jídelna nám umožňuje i v případě nepříznivého počasí dětem poskytnout zázemí pro zábavu a legraci.

A když přijdou velká vedra?

Naopak, kdyby byly teploty na koupání, tak je v areálu tábora k dispozici bazén s čistou vodou. 

Osobní volno

Osobní volno mají děti především po obědě, tzv. odpolední klid. Tento čas je určen dětem k odpočinku, relaxaci a načerpání energie na další aktivity a činnosti.

Odměny

Jak jsme již zmínili, na konci tábora bude „Madagaskarský trh“, kde si děti za „Madagaskarské penízky“ koupí nejrůznější dobroty a odměny. Pro všechny děti budou přichystány diplomy a medaile, slavnostní vyhlašování a zhodnocení tábora se spoustou dobrot pro každého.

Okolí

Do míst přenádherné přírody na rozmezí Vysočiny a Jižních Čech se zde opět vracíme zpět. Tentokrát na místo prostorově rozlehlejší. Místo krásné, čisté, místo, které nám nabízí díky svým podmínkám ještě kvalitnější realizaci našich táborů.

Ke sportování jsou zde k dispozici dvě velká hřiště, pro dovádění rozlehlá louka, bazén a lavičky. Je zde také velký altán, určen k odpočinku a relaxaci. Celý komplex je situován ve velmi krásné a čisté přírodě. Poblíž areálu jsou lesy a spousty kouzelných míst k výletům do přírody.

Areál tábora ,,Nová Častoboř“ se nachází v krásné přírodě, nedaleko města Žirovnice, v okrese Pelhřimov.

Ubytovaní pro děti je zajištěno v pevné budově a také ve 4 lůžkových chatkách. V budově se nachází nově vybavená a rekonstruovaná kuchyň s jídelnou, prostorná, plně funkční klubovna a sociální zařízení.

Doprava

Dopravu zajišťujeme zájezdovými a klimatizovanými autobusy z Prahy a Brna. Z Ostravy pak pohodlnými vlaky. Cestu dětem budou zpříjemňovat naši vedoucí a pásmo pohádek a pořadů pro děti.

Doprava není zahrnuta v ceně a stojí 390 Kč z Prahy, Brna a Ostravy.

Samozřejmě můžete také dovést své dítě do areálu tábora vlastní dopravou.

Termín odjezdu
Z Prahy:  9.8. ve 13 hod. 
Z Brna 9.8. ve 13 hod.
Z Ostravy 9.8. v 11 hod.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář