Opravdu?

Fantasy a MtG tábor - Pod černou vlajkou

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Dreamweavers, z. s.

Aktualizováno: 24.01.2020 12:01

Základní informace

Kombinace akčních her v lese a deskových či karetních her spolu s Fantasy atmosférou a jedinečným příběhem, který je zasazen do celotáborové hry je důvod, proč na náš tábor nikdy nezapomeneš.

Datum:
27.07.2020 - 09.08.2020  
Věk:
8 - 17 let
Volná místa:
25  /  50   (zbývá / max)
Cena:
4 700 Kč
Poznámka k ceně:
Magicový balíček +1200Kč

Kontaktní osoba

Gabriela Hešková
 
+420735873101

Místo konání

LPT Kachlička  
LPT Kachlička  
582 55 Herálec
Havlíčkův Brod
Kraj Vysočina
Česká republika

GPS: 49,54877°, 15,41928°

Program

Fantasy tábor je pokračovatelem legendárního MtG tábora, jehož první ročník byl v roce 2006. 14 let Magicu vychovalo mimo jiné i hromadu skvělých lidí, kteří se v Magicové komunitě pohybují dodnes – turnajové hráče, majitele obchodů i mezinárodní rozhodčí.

A skoro každý, kdo tábor jednou zažil na vlastní kůži, se stále vracel. Jednou, dvakrát – prostě tolikrát, do kdy mu to jeho věk dovolil. Z dětí se stali bahňáci (jak nazýváme družinkové vedoucí), pak programoví vedoucí a nakonec i hlavní vedoucí.

Každý rok vytváříme nový a úplně jedinečný program ušitý na míru přesně pro náš tábor. Můžeš se proto těšit na hry a úkoly, které nezažiješ nikde jinde a žádné staré a tisíc krát opakované klasiky ti u nás nehrozí. Máme tedy co nabídnout táborovým nováčkům s hromadou očekávaní, i zkušeným táborníkům, kteří už mají táborový život v malíčku.Při vytváření her vycházíme z let zkušeností, zpětné vazby účastníků a našich vlastních osobních i odborných schopností. Čekají tě logické, běhací, plížící a strategické hry v lese a taky napínavé noční plížičky, nebo vodní bitva.

Během celého tábora se můžeš zapojit i do naší metagame, která tě zatáhne do příběhu a umožní ti získat tajné vzkazy, skryté odměny a speciální táborové bonusy. Nechybí ani dobrovolný doplňkový program jako turnaje v neobvyklých sportovních disciplínách, slackline, střelba ze vzduchovky, luku, kuše či praku nebo přednášky o magicu.

Každý den je k dispozici možnost, dobít si telefon – notebook ale rozhodně nikdo nevyužije.

Okolí

Tábor se nachází kousek od Humpolce u obce Splav v ideální vzdálenosti od civilizace, takže nikdo nenarušuje program tábora –umožňuje nám dělat fantastický příběh a efekty, ale zároveň dostatečně blízko na to, abychom se rychle dostali do města, když to bude potřeba. Na táboře máme vždy dostupné auto, které zajišťuje rychlý kontakt s civilizací, a každý den vozí čerstvé potraviny. 

Všichni účastníci jsou ubytováni ve dvoumístných stanech s dřevěnou podstavou, které dobře těsní i během deště a chladných nocí. Na tábořišti se nachází velký vojenský stan, který slouží jako společenská místnost a jídelna, a dřevěný srub, ve kterém je umístěna kuchyně s kamny. Každodenní hygienu zajišťujeme v přírodní umývárně, která je zbudovaná u nedalekého lesního potůčku, a v mobilní vojenské sprše.

V minulosti na táboře téměř nebyla elektřina, což se ale od minulého roku změnilo. Každý den je k dispozici možnost dobít si telefon – notebook ale rozhodně nikdo nevyužije.

Pravdou je, že z hlediska vybavení náš tábor není 5* hotel. Jde ale o unikátní prostředí, které už v dnešní době mimo tábor téměř není možné zažít na vlastní kůži. A možná právě proto se tolik účastníků na tábor stále vrací.

Doprava

Dopravu zabezpečujem společně vlakem z Prahy nebo Brna a taky zpátky. Můžete taky přijet na tábor vlastní dopravou.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář