Opravdu?

1. turnus - Airsoftový tábor v Kunčicích pod Ondřejníkem

Pořadatel: Agentura TAPAZA s.r.o.

Aktualizováno: 12.10.2022 11:56

Základní informace

Na deset dní se stanete členem ozbrojené jednotky, kde vás čeká základní výcvik, spousta adrenalinových bitev a také informací ze života profesionálních vojáků.

Datum:
SO, 1.–9. 7. 2023
Věk:
12 - 17 let
Kapacita:
60
Základní cena:
0 Kč
WWW:
Přihláška:
Typ tábora:
Zaměření tábora:
Ubytování:

Všechny termíny

1. turnus - Airsoftový tábor v Kunčicích pod Ondřejníkem
SO, 1.–9. 7. 2023
0 Kč
ÚT, 25. 7. 2023 – 2. 8. 2023
5 590 Kč
SO, 26. 8. 2023 – 2. 9. 2023
4 990 Kč

Kontaktní osoba

Michal Chmelař
 
724315620

Místo konání

Kunčice pod Ondřejníkem  ev. č. 010
73913 Kunčice pod Ondřejníkem
Frýdek-Místek
Moravskoslezský kraj
Česká republika

GPS: 49,54536°, 18,28194°

Program

Typ tábora: Airsoftový
Ubytování: Chatky a budova

Program

Airsoftový tábor je určen všem příznivcům military, kteří hledají něco víc než jen bezhlavé střílení a mají raději taktický boj. Airsoftový tábor je určen pro všechny kluky a holky od 12 let (doporučený věk), které baví vojenská tématika a chtějí zažít tábor plný taktiky, výcviku, ale hlavně akcí našlapaných bitev. Zde bude kladen velký důraz na taktiku boje a imitaci ozbrojených složek. K tomu dopomohou zkušení vedoucí, kteří jsou z řad profesionálních vojáků a členů různých airsoftových klubů.

Základní programová náplň:
Základy manipulace se zbraní – bezpečnost, základy střelby, teambuilding – sportovní a kondiční aktivity.
Airsoftové hry - capture the flag, deathmatch, team deathmatch a další.
Zajímavosti z vojenského světa, zbraně, vybavení, vojenské mise apod.

 

Nebudou samozřejmě chybět různé hry, soutěže, koupání, profesionální show, diskotéky a další program, který Vás zavalí zábavou a skvělou prázdninovou atmosférou.

 

Okolí

Areál tábora se nachází na okraji vesnice Kunčice pod Ondřejníkem, konkrétně na úpatí hory Ondřejník v horském údolí Moravskoslezských Beskyd. Svahy okolních hor využívají milovníci turistiky a paraglidingu. V zimě jsou zde výborné podmínky k turistice na lyžích. Areál tábora je již několik desetiletí využíván k pořádání dětských táborů a rekreace. Součástí areálu tábora je několik hřišť, bazén 9 x 25 metrů pro koupání, hala a klubovna. K ubytování slouží dřevěné chatky a sruby (kapacita od 4 do 7 lůžek). Součástí areálu je zařízená ošetřovna, profesionálně vybavená kuchyň a jídelna pro 150 osob. Kromě areálu tábora také plně využíváme hřiště místní školy a multifunkční hřiště nedalekého hotelového resortu.
 

Doprava

Agentura TAPAZA zprostředkovává dopravu na naše tábory vlakem nebo autobusem z Brna, Ostravy a Olomouce. Doprava je organizovaná a během celé cesty budou s dětmi naši zodpovědní vedoucí. Více inforamcí o dopravě nalezneta na www.taborytapaza.cz