Opravdu?

RO(c)K NA TÁBOŘE

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Letní dětský tábor ADAM z.s.

Aktualizováno: 26.02.2019 21:45

Základní informace

Letní dětský tábor ADAM se koná tradičně ve druhé polovině měsíce července – letos od soboty 13. 7. do soboty 27. 7. 2019 v malebné krajině na jihozápadním okraji Jeseníků. 

Na ADAMU se každý rok těšíme na 50 dětí, které ubytujeme v našich stanech s podsadou. O všechny děti se stará početná skupina vedoucích.

Program tábora je zaměřen na děti věkové kategorie 5 až 15 let. Jeho hlavní náplní je celotáborová hra. Děti v průběhu tábora hrají zajímavé hry, které je obohacují o různé aspekty. Všechny hry jsou spojené s ústředním tématem. I když hlavní táborovou „dominantou“ je celotáborová hra, pro děti je připravena celá řada dalších různorodých aktivit. Mezi každoroční, dětmi oblíbené, aktivity patří jízda na koních, koupání, jarmark či sportovní turnaje. V areálu tábora mohou děti ve volném čase využívat sportovní pomůcky anebo hrát jiné kolektivní a společenské hry. Celý tábor absolvuje během tábora dva celodenní výlety do okolí. 

Datum:
13.07.2019 - 27.07.2019  
Věk:
5 - 15 let
Kapacita:
50
Cena:
3 900 Kč
Poznámka k ceně:
v ceně program, jízda na koních, celodenní výlety, strava, pedagogický dozor, ubytování

Kontaktní osoba

Karolína Baráková
 
+420724880581

Místo konání

Tábor je v krásné přírodě obklopen lesy mezi obcemi Rejchartice a Rapotín.  
 637
788 14 Rapotín
Šumperk
Olomoucký kraj
Česká republika

GPS: 50,02020°, 17,00303°

Program

CELOTÁBOROVÁ HRA V ROCE 2019

RO(c)K NA TÁBOŘE

Dva roky prázdnin anebo rok na táboře zní skvěle, že? I když zázraky neumíme, na našem táboře během dvou týdnů načerpají děti zážitků jako jiní za celý rok. Velikonoce, období adventu a Vánoce, Masopust, ale i pouštění draků, Halloween či Valentýn a další dny budou náplní našeho programu, který můžete prožít společně se svými sourozenci, kamarády a partou veselých vedoucích. Pro přihlášení stačí vyplnit přihlášku.

Okolí

Náš tábor se nachází v malebném údolí Rapotínské Samoty, nedaleko Šumperka, na modré turistické značce mezi obcemi Rejchartice (2 km od autobusové zastávky) a Rapotín (5 km od vlaku). Do tábora vede lesní cesta z Rejchartic.

Když dojedete až k táboru, uvidíte rozlehlou louku, která nám umožňuje hrát spoustu zážitkových her. Uprostřed této krásné louky se nachází stany s podsadou, kde děti bydlí po dvojicích. Vedoucí spí ve vlastních stanech anebo také ve stanech s podsadou nedaleko stanů dětí.

V areálu se také nachází jídelna s kuchyní, kde kuchtíci vaří na polní kuchyni. Podobně jako v táboře není elektřina, není zde ani pitná voda, která je však pravidelně dovážena, proto nám nechybí ani k pití ani k vaření a už vůbec ne k různým radovánkám. Vedle kuchyně se nachází štáb pro vedoucí. Mezi stromy v bezprostřední blízkosti najdeme sprchový kout a suché toalety pro děti a zvlášť pro vedoucí.

Kolem celého tábora jsou rozsáhlé lesy, což je ideální na hry. Když nám počasí nepřeje, je možné využít dvě týpí anebo terasu chalupy správce, která je kousek vedle louky. Nedaleko tábora se nachází potůček, ke kterému s dětmi často chodíme, protože nám nabízí příjemné osvěžení během parných dnů. Necelé dva kilometry od našeho areálu je krásná rozhledna Bukovka, odkud si můžeme prohlédnout celé okolí.

Doprava

Hromadná doprava není organizována. Děti na tábor přiváží rodiče. Jsme schopni pomoci při přepravě v případě příjezdu veřejnou dopravou do Šumperka, Rapotína či Rejchartiv. 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář