Opravdu?

Zálesácký tábor pro děti a mládež

Přejít na hodnocení

Pořadatel: HP sport servis - centrum volného času, z.s.

Aktualizováno: 28.05.2020 15:51

Základní informace

Zálesácký tábor je ideální tábor pro všechny milovníky přírody, skvělých zážitků a sbírání zkušeností! Čekají tě zkušení instruktoři, kteří Ti předají spoustu svých vědomostí!

Datum:
19.07.2020 - 25.07.2020
Věk:
8 - 17 let
Volná místa:
28  /  40   (zbývá / max)
Základní cena:
4 390 Kč
Poznámka k ceně:
V ceně: ubytování v horském penzionu Lenoch v Krkonoších, doprava z Prahy (dále Mladá Boleslav, Liberec, Jablonec n/N), plná penze, zdravotník, různé zábavné aktivity pro děti, odměny, diplomy a další.

Kontaktní osoba

Marcel Huňka
 
603552628

Místo konání

Rokytnice nad Jizerou  436
52144 Rokytnice nad Jizerou
Liberecký
Česká republika

GPS: 50,73605°, 15,44367°

Program

Typ tábora: Zálesácký
Ubytování: penzion Lenoch, Rokytnice nad Jizerou

Program
Zálesácký tábor je pro všechny, kteří chtějí zažít klasický tábor pro správné zálesáky, jak ho všichni známe z dětství. Co na něm zažiješ? Program bude nabytý různorodými aktivitami: spaní pod širákem, výroba příbytku, vaření na ohni, zálesáctví, morseovka a další šifry, noční bojovka, jednoduchý kurz přežití v přírodě, táborák, koupání a samozřejmě závěrečná diskotéka! Při tom všem budou s tebou naši nejzkušenější instruktoři – zálesáci. Nemusíš se bát, KPZku máme. Tak neváhej a přidej se k nám!

Dále je v plánu koupání, hudba, tanec, kreslení, malování, pohybové hry na hřišti i v lese, karneval ... a to vše s kvalifikovanými instruktory. Na táboře se mohou děti i rodiče těšit na:- HRANÍ NENÍ NIKDY DOST - PROČ SE NEPROBĚHNOUT - super hry na protažení těla - PRO CHYTRÉ ČARODĚJE - výroba vlastního puzzle - NĚCO PRO ŠIKOVNÉ RUCE - kreslíme, malujeme, stříháme a lepíme - VELKÁ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA - VODNÍ SVĚT - bláznivá a hodně mokrá zábava - v hlavní roli stříkačky, pistolky, bublifuky - MALUJEME NA TRIČKA - volné téma- BEZ TANČENÍ TO PŘECE NEJDE ... atd.

 

Okolí

Stravování

Stravování probíhá formou plné penze 5 x denně a zahrnuje snídani (švédský stůl), oběd, večeři, dvě svačiny a pitný režim po celý den (čaj nebo šťáva). Jídelníček je pečlivě sestaven tak, aby vyhovoval normám školního stravování. Všechna jídla jsou z čerstvých surovin. Snažíme se, aby jídla byla pestrá, zdravá a aby dětem chutnala. Po předchozí domluvě je možno zabezpečit bezmléčnou i bezlepkovou dietu. Tábory jsou nahlášeny dle směrnic na krajskou hygienickou stanici.

Zdravotní péče

Trvalá přítomnost kvalifikovaného táborového zdravotníka po celou dobu pobytu. V budově je vyhrazena ošetřovna a pokoj pro nemocné děti. Lékárnička je vybavená léky a zdravotním materiálem dle příslušné vyhlášky. K dispozici máme osobní automobil pro případný odvoz dítěte k lékaři.

Přihláška

Vyplněnou poslat poštou nebo e-mailem na rezervace@marimar.cz  Nezapomeňte uvést na sebe telefonní kontakt a e-mailovou adresu. Uzávěrka přihlášek je 15.06.2020 a uzávěrka plateb 30.06.2020.

Platbu lze provést

  • na účet vedený u KB 107-4043700267/0100 jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte bez mezer a do textu jméno dítěte
  • na základě faktury, v tomto případě uveďte na přihlášku: přesnou fakturační adresu plátce včetně IČO - jméno zaměstnance, který platbu uplatňuje a adresu, kam chcete daňový doklad poslat

Více informací na www.marimar.cz

Na tábory se už těší známí vedoucí: Marcel Huňka, Hedvika Bučková, Vladislav Ženíšek, Dominika Muchová, Filip Kotala, Petr Žurek a další

 

Doprava

Doprava

autobusová doprava na tábor je zajištěna z Prahy a dále je možno přistoupit ve městech: Mladá Boleslav, Liberec, Jablonec n/N.

 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář