Opravdu?

Tábor plný koní I. - Ohnivý oceán

Pořadatel: Dětská agentura

Aktualizováno: 14.05.2019 08:53

Základní informace

Pojďte se společně s Hidalgem a Frankem zúčastnit tohoto nesmírně těžkého závodu. Prožijte nezapomenutelné chvíle po boku ušlechtilých koní, zachraňte šejkovu dceru z rukou šejkova prohnaného synovce a v neposlední řadě se naučte jak přežít v poušti. Ale to není vše, setkáte se také s novými i starými kamarády, prožijete 10 dní plných smíchu, zábavy a neskutečných her a naučíte se jezdit na koni.

Na tuto neuvěřitelnou cestu vás zve Marťa s parta těch nejlepších vedoucích, které kdy písky Sýrie viděli.

Cena:
3 990 Kč
Volná místa:
Již obsazeno
Datum:
01.07.2019 - 10.07.2019
Věk:
7 - 15 let
WWW:
Druh tábora:
Zaměření tábora:
Ubytování:

Kontaktní osoba

Tereza Šupíková
 
553770777

Místo konání

 53
793 76 Zlaté Hory  –   Ondřejovice
Jeseník
Olomoucký kraj
Česká republika

GPS: 50,25838°, 17,34899°

Program

Hidalgo je divoký mustang a společně s Frankem T. Hopkinsem mají za sebou už nespočet dálkových závodů napříč celou Amerikou. Teď jsou však postaveni před životní výzvu, a to za prohlášení, že Hidalgo je nejlepší vytrvalostní kůň. Jedná se o účast v 3000 mil dlouhém závodě přes pouště Sýrie až do Damašku. Frank nakonec výzvu přijímá a vydává se přes oceán, aby se tohoto závodu zúčastnil. Zatím však netuší, že ho nečeká jen obyčejný závod, protože touha ostatních zvítězit je vysoká a odměna za výhru nevyčíslitelná.

Okolí

Středisko Doubrava se nachází v Ondřejovicích v malebném kraji Zlatohorska poblíž národní přírodní rezervace Rejvíz a středověkého skanzenu zlatorudných mlýnů ze 14. století v místě zvaném Údolí ztracených štol. Je ideálním místem pro aktivní odpočinek a relaxaci. Nachází se v jednom z ekologicky nejčistších míst České republiky.

Doprava

Hromadně organizovaná autobusem z : Ostravy, Opavy, Krnova / vlastní doprava

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář