Opravdu?

Jak vycvičit draka I.

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Dětská agentura

Aktualizováno: 14.05.2019 08:53

Základní informace

Máš rád Vikingy? Nebo třeba draky? A nebo snad dokonce oboje dohromady? Pak neváhej ani vteřinu a přidej se k nám! Na táboře s názvem Jak vycvičit draka, tahle obrovská stvoření a také Vikingy určitě potkáš!

Cena:
3 690 Kč
Volná místa:
Již obsazeno
Datum:
01.07.2019 - 10.07.2019
Věk:
7 - 15 let
WWW:
Druh tábora:
Zaměření tábora:
Ubytování:

Kontaktní osoba

Tereza Šupíková
 
553770777

Místo konání

Rožmitálská  32
793 76 Zlaté Hory  –   Rožmitál
Jeseník
Olomoucký kraj
Česká republika

GPS: 50,26737°, 17,40481°

Program

Pomůžeš spolu s námi Vikingskému synkovi Škyťákovi s jeho dračím kamarádem Bezzubkou dokázat ostatním, že je to pravý muž, co se ničeho nebojí a také, že s draky se nemusí vždy jenom válčit, ale jde s nimi i kamarádit a dokonce spolupracovat?

Vydej se na severské dobrodružství spolu se skvělou partou kamarádů.

Těší se na tebe Mára a Kjůba

Okolí

Středisko MAYA - Zlaté Hory

Středisko Maya leží na samotě, asi 2,5 km od městečka Zlaté Hory v Jeseníkách. Je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Obklopeno ze tří stran lesem a z jedné loukou, nachází se v jednom z ekologicky nejčistších míst České republiky. O jedinečnosti zdejšího prostředí svědčí také fakt, že ji odborníci evidují jako oblast pro léčení respiračních nemocí.Letní tábor má kapacitu 55 míst. Děti jsou ubytovány v budově. Sociální zařízení je situováno ve společných prostorách (teplá voda, umývárny, sprchy a WC). Součástí střediska je profesionální kuchyně a jídelna, která slouží v době nepřízně počasí také jako prostor pro činnost dětí. K možnému nákupu dobrotek je ve středisku klub. Mezi další vyžití patří dvě ohniště, ruské kuželky, dvě sportovní hřiště (vhodná pro volejbal, vybíjenou, fotbálek), vodní nádrž ke koupání v létě, lyžařský vlek střední náročnosti vhodný pro školy lyžování, lyžařské kurzy (lyžařská zařízení pro náročné lyžaře lze využít sjezdovky ve Zlatých Horách, Dolním Údolí nebo na Pradědu).

Doprava

Hromadně organizovaná autobusem z : Ostravy, Opavy, Krnova / vlastní doprava

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář