Opravdu?

OlbramChallenge outdoor camp 15- 18 let - Agentura PAC

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Agentura PAC, z.s.

Aktualizováno: 04.01.2019 14:03

Základní informace

Hlavní náplní outdoorového tábora OlbramChallenge je smysluplné trávení času a učení se věcí, které se účastníkům budou hodit do jejich budoucího života. Přesněji takové věci, které se nenaučí ve škole. Soustředit se budeme především na životní hodnoty, celkové smýšlení účastníků, a také na posílení motivace teenagera k tomu, aby byl schopen se vydat správným směrem k jeho vysněné budoucnosti.

 

Naším hlavním cílem je, aby účastníci poznali lépe sami sebe. Formou zážitkové pedagogiky je celý týden budeme motivovat k nalezení svých schopností, dovedností či reakcí, které doposud v sobě neobjevili. Tábor není jen o „hraní“, budeme překonávat všemožné výzvy, které účastníky posunou mílovými kroky dál od ostatních vrstevníků, kteří tábor neabsolvovali.

Pojeďte s námi a pocítíte jedinečnou atmosféru tábora, která je každý rok v jiném stylu. V roce 2019 se ponoříme do tématu Mission imposible.  Vyzkoušíme si různé noční bojovky, také Olbram Race (na motivy Spartan Race), dále larpovou hru na motivy HungerGames, workshopy, noční přepad a mnohem, mnohem víc...

 

Nezapomeneme na kolektivní sporty, procvičíme si i zručnost. Nalezneme umělecké vlohy každého účastníka, nebude chybět ani přespání v přírodě. Zdolávání náročných úkolů, nutnost spolehnout se jeden na druhého, společné zážitky – to vše vede k budování opravdové komunity a celoživotních přátelství. Každá překážka nás společně posune dál. 

Videa a recenze z loňských ročníků řeknou mnohém více než popsaný program.

Datum:
20.08.2019 - 29.08.2019  
Věk:
15 - 20 let
Volná místa:
15  /  30   (zbývá / max)
Cena:
3 490 Kč

Kontaktní osoba

Miroslav Klimecký
 
777458490

Místo konání

3988  
671 02 Olbramkostel
Znojmo
Jihomoravský kraj
Česká republika

GPS: 48,93317°, 15,93126°

Program

Strava na táboře

Strava účastníků na našem táboře je 6 krát denně – tři hlavní jídla, dvě svačiny a druhá večeře. Pitný režim je celodenní. Pokud budeme na výletě či puťáku, jsou pro účastníky přichystané balíčky na cestu… a když má stále ještě někdo hlad, vždy se něco v našem skladě najde.

Okolí

Jako tábořiště nám poslouží stanová táborová základna u obce Olbramkostel, okres Znojmo. 

 

Táborová základna je zde umístěna v příjemném prostředí na louce u lesa chráněná kopcovitým terénem od okolí. Letní tábor v Olbramkostele je stanový s kapacitou cca 100 lidí. Ve stanech jsou dvě postele a skříňka na věci. Toalety jsou umístěny 150 m od stanů. V táboře je umývárna, sprcha a polní kuchyň. Zděná budova slouží jako jídelna a v případě nepříznivého počasí také jako herna pro účastníky. 

Doprava

vlastní doprava.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář