Opravdu?

2. turnus - Letní wellness tábor EAS 2019 - Mariánské Lázně

Pořadatel: Europe Ambulance Service z.s.

Základní informace

Letní prázdninový wellness tábor s tématickým zaměřením.

Lázenské centrum Mariánských Lázní. Koncipováno jako pobyt za zdravím.

Zdraví životní styl, představení a výuka záchrany života a první pomoci za použití zábavných interaktivních workshopů kde děti zapojíme do modelových situací. Představení zdravotnického vybavení a materiálu, trenažéry, anduly, brýle simulující stavy opilosti a drog. Prevence patologického chování. Postupně si představíme všechny složky IZS nejen z Česka, Děti si vyzkouší běh přes překážky a hasičskou stříkačku. Vozidlo ZZS Česka i Německa. Policie ČR a další. Účast na akcích města, návštěva kolonády s ochutnávkami tradičních lázeňských specialit a mnoho dalšího....

Tábor je organizován formou celotáborové etapové hry

Tento projekt pořádáme jako nezisková organizace - veškeré tímto získané finanční prostředky budou použity na nákup nového vozidla AMBULANCE pro převoz neodkladných pacientů !!!

Cena:
5 999 Kč
Volná místa:
28  /  30   (zbývá / max)
Datum:
14.07.2019 - 21.07.2019
Věk:
6 - 18 let
WWW:
Ubytování:
  • Hotel

Všechny termíny

05.07.2019 - 14.07.2019
5 999 Kč
Zbývá 27 míst
2. turnus - Letní wellness tábor EAS 2019 - Mariánské Lázně
14.07.2019 - 21.07.2019
5 999 Kč
Zbývá 28 míst

Kontaktní osoba

V.Vaněk
 
723871187

Místo konání

Hotel Polonia  
Hlavní třída  20
353 01 Mariánské Lázně
Cheb
Karlovarský kraj
Česká republika

GPS: 49,97637°, 12,70299°

Program

Při registraci vašeho dítěte je možné částku uhradit celou nebo zaplatit zálohu 1500,-Kč a zbytek doplatit maximálně jeden měsíc před zahájením akce

Letní dětský tábor tak jako v lonském roce pořádá - Europe Ambulance Service z.s. V roce 2019 proběhne jeden turnus Český a jeden mezinárodní ( Česko - Německý )

https://www.facebook.com/europeambulanceservice/

Tábor bude probíhat v Hotelu  kde budou děti ubytováni ve 2 a 4 lůžkových pokojích s ohledem na věk a pohlaví dětí.

Po celou dobu pobytu dětí bude vždy, 24hod. denně přítomen zdravotník s veškerým potřebným věcným a technickým vybavením.

Strava bude zajištována přímo Hotelem s ohledem na správnou zdravou výživu . Je brán zřetel také na děti vyžadující speciální dietní režim a pod.

Na děti bude dohlížet pouze náš vlastní kolektiv. Žádní externí a najmutí pracovníci které neznáme a tak vám můžeme zaručit maximální bezpečí vašich potomků !

Hotel v kterém budou děti ubytováni je naprosto bezpečný, čistý a klidný. 

Aktivita na táboře

Tábor je organizován formou celotáborové etapové hry ,, Záchranář ". Děti budou rozděleny do dvou oddílů, zvolí si svého vedoucího který dostane svou oddílovou kartičku na kterou se budou připisovat body. Oddíly mohou body nasbírat za splněné úkoly, noční bojovku, za účast a výhru při hře, při výuce první pomoci, při praktické výuce první pomoci (děti budou ošetřovat své kamarády, resuscitovat plyšáky či resuscitační panny), při různých aktivitách, ale také zároveň sbírají body za výpomoc, dobré skutky apod. Nejlepší družstvo získá  ceny, družstvo druhé získá "cenu útěchy". Kromě hodnotných cen vaše děti přijedou domů odpočatí, plní dojmů, zážitků a znalostí z první pomoci podle nejnovějších postupů Evropské resuscitační rady. Vaše děti se samozřejmě můžou těšit na návštěvu wellness procedůr, solnou jeskyni a saunu, Český červený kříž, složky integrovaného záchranného systému, noční bojovku, diskotéku na rozloučenou, táborák, komentovanou prohlídku lázeňské části města Mariánské Lázně, zpívající fontánu a další. V jednom z lázeňských parků proběhne také hra JAK JEDNÁM V PŘÍPADĚ MIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTI. Co dělat v nenadálé situaci, co dělat pokud se ztratím, jak pomoci postiženému, jaké složky aktivujeme a podobně. Vše samozřejmě zábavnou a příjemnou formou.

S námi budou vaše děti v bezpečí

Prevence úrazů a závažných stavů

Při prevenci budeme potřebovat i vás - rodiče/zákonné zástupce. Je nutné aby jste pozorně četli přihlášku i její přílohy v kterých naleznete přílohu ,,Zdravotní karta účastníka", v této příloze je nutné potvrzení způsobilosti dítěte k účasti na dětském táboru od praktického lékaře, zároveň je nutné, aby jste vy - rodiče/zákonní zástupci vypsali veškeré chronické onemocnění, alergie, užívání léků, omezení dítěte jak pedagogicko-psychologické, tak i fyzické. Nechceme aby pro vaše děti byl pobyt trápení, chceme aby si ho užili a tak se budeme snažit brát ohledy na vše potřebné co nám sdělíte. Je pro nás lepší znát anamnézu vašeho dítěte z jednoho velmi důležitého důvodu a tím je připravenost a včasný zásah v případě propuknutí příznaků či úrazu.

 

Zdravotníci
24 hodin denně po dobu celého turnusu budou v hotelu ale samozřejmě i při externích aktivitách mimo hotel přítomni nejméně 2 kvalifikovaní zdravotníci se zdravotnickým vybavením.

Program a táborové aktivity
Veškeré aktivity i program je upraven tak aby vše co vaše dítě bude v průběhu tábora vykonávat bylo naprosto bezpečné a nebylo nijak extrémně fyzicky náročné.

Návštěva?
Zastesklo se vám po vašem dítěti nebo naopak? Žádný problém ! Rodiče jsou vždy v průběhu turnusu vítáni. Po předchozí domluvě po telefonu mohou kdykoli přijet a zapojit se s námi  do jakékoli aktivity.

Ubytování
Zázemí táborové základny - Hotel je perfektní, hygienicky i bezpečnostně prověřené dle platných zákonů. Vaše dítě tedy nečeká plíseň na zdech ani nic podobného.

NAVŠTIVTE PROSÍM NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY .

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář