Opravdu?

LT Údolí Ticha 2016 - Tajemná bedna

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Mladí ochránci přírody, Mopíci

Aktualizováno: 04.03.2016 00:00

Základní informace

Zážitkový letní tábor pro kluky a holky od 6 do 14 let. Již po deváte! V ceně jsou zahrnuty náklady spojené s ubytováním, stravováním, dopravou do tábora a zpět, zajištěním programu a úrazové pojištění.O děti se starají zkušení a kvalifikovaní vedoucí.
Datum:
01.07.2016 - 17.07.2016
Věk:
6 - 14 let
Kapacita:
20
Základní cena:
3 600 Kč

Kontaktní osoba

Martina Marešová
 
603879481

Místo konání

 
Ledeč nad Sázavou
Havlíčkův Brod
Kraj Vysočina
Česká republika

GPS: 49,71323°, 15,25004°

Program

Typ tábora: Dobrodružný
Ubytování: Stany s podsadou

Program
Chceš prožít dobrodružství? Máš rád(a) přírodu? Chceš si hrát? Chceš poznat nové kamarády? Chceš se naučit něco užitečného? Máš rád(a) legraci a zpívání u táboráku? Chceš si vyzkoušet spaní pod širákem, vaření v přírodě, práci s buzolou i GPS, střílení z luku nebo rozdělávání ohně? Chceš prožít něco, co většina tvých vrstevníků nikdy ani nezkusila? Tak na co čekáš? Napiš si o přihlášku...A co nás ještě čeká? Celotáborová hra, různé tradiční i netradiční sporty, soutěže, hry, stavění domečků, koupání, poznávání přírody, malování, vyřezávání ze dřeva, uzlování, šifrování a další a další věci co vás napadnou a nebo ani nenapadnou ;-)
 

Okolí

Tábor je umístěn na louce v údolí Jestřebnice uprostřed lesa. Nachází se nedaleko Ledče nad Sázavou a kousek od zříceniny v Chřenovicích. Ubytování je ve stanech s podsadou. Vaří se ve vlastnoručně postavené kuchyni na kamnech ;-)
 

Doprava

Doprava je zajištěna vlakem z Prahy a zpět. Po dohodě je možné domluvit jiné nástupní místo, případně jiný způsob dopravy.
 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář