Opravdu?

Jumanji: Objev tisíce světů!

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Volný čas dětí, z.s.

Aktualizováno: 28.08.2018 22:31

Základní informace

Milí rodiče,

nemůžete si vybrat ze všemožných tematik letních táborů? Dopřejte dětem užít si všechny na jedné akci! Naše tematika, inspirovaná známým filmem Jumanji a stejnojmennou deskovou hrou, umožňuje obsáhnout každý den jinou tematiku a celou řadu dalších her, o kterých rozhodnou samy děti hodem kostkou. Vydají se děti spolu s piráty na plavbu za čokoládovým pokladem, vyhrají pokémonní turnaj a pak se vypraví do džungle, stanou se vlkodlaky nebo spíš superhrdiny, anebo zažijí spoustu jiných her? Vybíráme ty nejoblíbenější tematiky a aktivity, které děti nejen vtáhnou do příběhu, ale také poučí i pobaví!

Jisté je, že zažijí vše, co k táboru patří, u nás vždy kamarádskou atmosféru, péči profesionálních vedoucích, kvalitní zázemí základny s veškerým vybavením, vodní bitvy a návštěvy vranovské pláže, výlety do krásných lesů a samozřejmě bláznivou diskotéku.

Ještě nikdy neměly děti příležitost zažít tolik zábavy na jednom táboře!

Datum:
24.08.2019 - 31.08.2019  
Věk:
5 - 10 let
Kapacita:
50
Cena:
3 490 Kč
Poznámka k ceně:
Sourozenecká sleva 150 Kč / dítě

Kontaktní osoba

Milan Šimo
 
702303254

Místo konání

Onšov  108
671 02 Onšov
Znojmo
Jihomoravský kraj
Česká republika

GPS: 48,92029°, 15,83607°

Program

Ubytování a program
 

Kam: táborová základna Zátoka (nedaleko Vranovské přehrady)

Ubytováni budeme v chatkách s postelemi na táborové základně, jejíž velká společenská místnost a jídelna s terasou, zděné toalety a sprchy poskytují pohodlné zázemí a spolu s velkým hřištěm, nedalekým lesem i vranovskou pláží také prostředí pro pořádání všech sportovních her, výletů a dalších zábavných aktivit. Požádáme vás, abyste dětem zabalili spacák.

Tematický program se inspiruje principem známého filmu a deskové hry Jumanji. Děti si několikrát každý den na naší vlastní originální hrací desce hodí kostkou a podle toho, co jim padne, tak taková tematika nebo herní aktivita je následně čeká. Děti i vedoucí tak hra udržuje v napětí, na co se vzápětí mohou těšit! Dle letitých zkušeností vybíráme ty nejatraktivnější a nejzábavnější tematiky a hry, které děti nejvíce bavily. Celý týden nám umožní, aby jich zažily co nejvíc, takže si děti mohou být jisté, že prožijí příběhy a dobrodružství, které mají nejraději. Výběr zahrne sportovní i akční hry, s využitím stříkacích pistolí a dalšího vybavení, kreativní aktivity proložené vycházkami do krásné přírody Národního parku Podyjí a návštěvami koupaliště s tobogánem.

K našemu standardu také patří každodenní hraní oblíbených volnočasových her tak, aby každá minuta dne byla vyplněná plnohodnotnou aktivitou a o děti bylo neustále postaráno. Garantujeme kamarádskou atmosféru tábora, kde děti zažijí vše, co k táborům patří, včetně diskoték, táboráků, hry na kytaru apod.

O vaše děti se postará kvalifikovaný početný personál vedoucích a praktikantů, kteří zajistí individuální přístup ke každému dítěti, a že vaše děti v pohodlí a bezpečí stráví krásný týden.

 

Místo a doprava:

Sraz (doprava z Brna): 24. srpna 2019 v 11:00 v Brně na parkovišti naproti OD Tesco na Dornychu (vedle Autosklo Roger)

Návrat (doprava do Brna): 31. srpna 2019 v 12:30 v Brně na parkovišti naproti OD Tesco na Dornychu (vedle Autosklo Roger)

Sraz (vlastní doprava): 24. srpna 2019 v 13:00 na táborové základně Zátoka

Návrat (vlastní doprava): 31. srpna 2019 v 10:00 na táborové základně Zátoka

Cena:

Za kolik: 3490 Kč
Cena zahrnuje stravu 5x denně, celodenní pitný režim, ubytování na 8 dní / 7 noci, odměny za soutěže, vstupné na pláž, úrazové pojištění, výchovný a pedagogický dozor a samozřejmě služby zdravotníka.

Slevy:
Sourozenecká sleva: – 150 Kč / dítě

Doprava

Máme zařízenou vlastní autobusovou dopravu z Brna a zpátky, případně můžete děti dopravit na místo sami.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář