Opravdu?

Jazykový letní dětský tábor Čmelák

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Letní tábor Čmelák

Aktualizováno: 17.04.2018 23:57

Základní informace

Chcete, aby vaše děti zažili parádní dobrodružství a do toho si procvičili angličtinu? Pak vaše děti prihlašte na tábor ČMELÁK. Tábory ČMELÁK mají za sebou úspěšných už 16 let a právě startuje sedmnáctá sezóna, z toho po patnácté na našem tábořišti v Horce. A vy právě teď čtete nabídku na srpen 2018 pro děti ve věku 6 – 17 let. Na tomto táboře budeme zábavnou formou rozvíjet anglický jazyk pro české děti a zároveň český jazyk pro zahraniční děti. Program zajišťují prověření (i zahraniční) vedoucí s velmi dobrou jazykovou vybaveností

Cena:
3 700 Kč
Datum:
18.08.2018 - 26.08.2018
Věk:
6 - 17 let
Kapacita:
50
WWW:
Druh tábora:
  • Tradiční tábor
Zaměření tábora:
  • Jazyky
Ubytování:
  • Chatky

Kontaktní osoba

Jakub Šoukal
 
728997694

Program

Letošní celotáborová hra je Dikový západ. Program plný her a soutěžení bude zábavně obohacen o jazykovou složku a kromě toho se děti mohou těšit na koupání, jízdy na lodích, táboráky, noční hry, oblíbený celodeňák, diskotéky, pouť, aukce s množstvím plyšáků a jiných odměn a plno dalších již tradičních akcí.

Okolí

Naše tábořiště se nachází v hezké přírodě mimo civilizaci, a to na rozhraní katastru obcí HORKA II a VLASTĚJOVICE u Zruče nad Sázavou. Celý tábor lemuje z jedné strany řeka Sázava, která nám během letních dnů skýtá příjemnou úlevu od horka, a z druhé strany jehličnatý les. Je to okolí přesně stvořené pro táborové vyžití.

Doprava

Autobusem z Prahy nebo vlastní

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář