Opravdu?

Enwia Summer Camp

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Enwia Summer Camp

Aktualizováno: 05.02.2018 15:08

Základní informace

Milují vaše děti dobrodružství a rády se učí anglicky? Pak je ENWIA SUMMER CAMP správná volba. Prožijte s námi léto plné zábavné angličtiny se zkušenými českými lektory i rodilými mluvčími. Staňte se součástí akční a napínavé celotáborové hry, protančete večery na diskotékách a osvěžte se na vodní klouzačce. U nás není čas na nudu, jen na zábavu. Přijeďte se přesvědčit!

Hlavní  vedoucí a zástupce jsou držiteli  certifikátu hlavních vedoucích táborů akreditovaného u Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Tábor Enwia se vyznačuje velice profesionálním přístupem. Vždy je zajištěno skvělé zázemí pro výuku a lektoři své hodiny vedou zodpovědně. Děti užijí hodně legrace a proniknou do jazyka přirozeně a úplně z jiného konce, než jsou zvyklé třeba ve škole nebo v obvyklých jazykových kurzech. Tábor je určen dětem a mládeži od 6 do 18 let, zdatným angličtinářům i úplným začátečníkům.

Důležitou součástí tábora je samozřejmě celotáborová hra, kterou pečlivě připravujeme tak, aby byla  atraktivní pro všechny věkové kategorie. Děti se tak mohou těšit na mnoho pestrých a napínavých dobrodružství. O oblíbenosti našeho tábora hovoří vítězství v celorepublikové soutěži o nejzajímavější celotáborovu hru roku 2014, vyhlášenou Ministerstvem školství.

Zkušení táboroví vedoucí a lektoři připravují po celý rok nabitý program, ve kterém si každý účastník našeho jazykového tábora najde to své.

Datum:
30.06.2018 - 14.07.2018  
Věk:
6 - 18 let
Volná místa:
3  /  100   (zbývá / max)
Cena:
8 200 Kč
Poznámka k ceně:
sleva při platbě do konce února 2018
WWW:
Druh tábora:
Zaměření tábora:
Ubytování:

Kontaktní osoba

Judita Horová
 
733326171

Místo konání

 
Písek
Jihočeský
Česká republika

GPS: 49,14219°, 14,47895°

Program

Výuka angličtiny

Při každodenní výuce angličtiny klademe důraz na konverzaci a použití jazyka v praxi. Mladší děti si na táboře hravou formou osvojí základy jazyka a ztratí ostych mluvit, starší si zlepší konverzační dovednosti a rozšíří slovní zásobu. Výuku angličtiny, vedenou zkušenými lektory, doplňují rodilí mluvčí, kteří dětem zprostředkovávají autentický zážitek při používání angličtiny v běžném životě, podporují správnou výslovnost a pomáhají překonat nesmělost při vedení hovoru v cizím jazyce. Rodilí mluvčí nejsou k dispozici jen po dobu dopolední angličtiny, ale běžně se účastní i dalšího táborového programu. Snažíme se, aby si děti angličtinu s námi na jazykovém táboře oblíbily a nevnímaly ji jako povinnost.

Výuka angličtiny bude probíhat v malých skupinách, do kterých budou děti první den rozděleny podle věku a dosažených jazykových znalostí. Tábora se tedy mohou účastnit jak začátečníci, tak i pokročilí. Vyučovat budou nejen zkušení čeští lektoři, ale zároveň budou na táboře přítomni též rodilí mluvčí, kteří se zaměří zejména na konverzaci a správnou výslovnost u starších a pokročilejších dětí. Děti s nimi budou v kontaktu i během celého dne, takže i méně pokročilí si osvojí při všech denních činnostech, hrách a soutěžích různé anglické fráze a rozšíří si slovní zásobu. Intenzivní výuka bude každý den vždy v dopoledních hodinách v rozsahu třech vyučovacích hodin hravou, zábavnou a dětem snadno přístupnou formou.

Celotáborová hra 2018

Nabitý program během celého dne je uspořádán tak, aby se děti nejen učily anglicky, ale také si užily spoustu legrace, dobrodružství, zábavy a čerstvého vzduchu. Proto jsme připravili napínavou celotáborovu hru „Eternium: The Edge of Space“. Píše se rok 2385. Planeta Země se nachází na pokraji ekologické katastrofy. V posledních letech míra znečištění vodních zdrojů dosáhla kritické meze, a proto bylo rozhodnuto společenstvím národů o nutnosti získání eternia, jediné možnosti vyčištění vod. Tento vzácný prvek se nachází pouze na planetě P3X80, vzdálené od země tisíce světelných let. Atmosféra je velmi podobná atmosféře na Zemi, a proto jsou zde ideální podmínky pro těžbu. A NYNÍ POZOR!! Společnost Loyd Corporation zahajuje výběrové řízení. Sháníme pracovníky všech profesí, aby se zúčastnili expedice na planetu P3X80, vytvořili zde kolonii a začali s těžbou eternia. Slibujeme pohodlné zázemí, zaměstnanecké benefity a nadstandardní výdělek. Přidejte se k nám, odlet na planetu P3X80 se uskuteční poslední červnový den. Neváhejte a využijte svoji životní šanci!!

Naši DJ´s se postarají o skvělou atmosféru na diskotékách s nejnovějšími hity a profesionální hudební aparaturou. Budeme samozřejmě využívat místní sportovní zázemí – volejbalové i fotbalové hřiště, stoly na ping-pong, vzduchová trampolína apod. V případě pěkného počasí nebudou chybět oblíbené vodní bitvy. Děti se mohou těšit také na vodní klouzačku, která slavila v uplynulých letech velké úspěchy. Na závěr tábora nás jako vždy čeká karneval a famózní disko-party.

Okolí

Rekreační zařízení Lučkovice, kam jezdíme od roku 1997, se nachází v jižních Čechách přibližně 100 km od Prahy mezi městy Mirotice a Blatná v krásné přírodě s množstvím lesů, luk a rybníků.
V areálu je k dispozici hřiště na fotbal i volejbal a stoly na stolní tenis. Součástí střediska je velká jídelna, několik kluboven a učeben s plazmovou televizí, dvě ohniště a společenský sál s krbem.

Děti jsou ubytovány v 6-ti lůžkových zděných bungalovech, které stojí na rozlehlé louce u lesa. Každý bungalov má vlastní sociální zařízení (WC, umývadlo a sprcha s teplou vodou), postele jsou vybaveny lůžkovinami s povlečením. V bungalovech je též elektrické topení, které je možné zapnout v případě velmi chladného počasí nebo na sušení promočených věcí.
Přístup do objektu mají pouze ubytovaní hosté, což umožňuje klidnou, ničím nerušenou rekreaci dětí. Areál je přehledný s nočním osvětlením a disponuje WIFI připojením k internetu.

Stravování


Děti se stravují v prostorné uzavřené jídelně, kde pro ně každý den vaří zkušené paní kuchařky. Ty mají k dispozici zděnou kuchyni s veškerým vybavením potřebným k tomu, aby bez problému nasytily celý tábor. Strava je podávána 5x denně (snídaně, teplý oběd včetně polévky, odpolední svačina – ovoce, teplá večeře, druhá večeře - pečivo). Součástí je i pitný režim, děti mají v jídelně k dispozici během celého dne i noci čaj nebo šťávu, které mohou konzumovat neomezeně. Děti také mají možnost zakoupit si různé cukrovinky, zmrzliny nebo limonády v místním obchůdku.

Doprava

Doprava je zajištěna autobusy z Prahy na místo a zpět. Hodina a místo odjezdu jsou upřesněny zhruba 2-3 týdny před odjezdem spolu s posledními informacemi a pokyny. Cesta trvá přibližně hodinu a půl, v případě potřeby samozřejmě zastavíme. Pokud Vaše dítě trpí v autobuse nevolností, doporučujeme před cestou užít Kinedryl či jiný lék proti nevolnosti a vybavit dítě igelitovými sáčky. Nemusíte mít obavy z rozpadajících se autobusů, které pamatují lepší časy. Dlouhodobě spolupracujeme s renomovanou dopravní společností, která nám vždy poskytuje bezpečné a moderní autobusy.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář